NAJPOPULARNIEJSZE KATEGORIE PUBLIKACJI
Program nauczania ->
Różne
- "Agresja w szkole" - klasowy program profilaktyki zachowań patologicznych Renata Muchorowska, Elżbieta Skoczny
- "Moja droga do gimnazjum" - program wychowania i nauczania w Zespołach Edukacyjno-Terapeutycznych Joanna Mielimonka
- "Nasza szkoła promująca zdrowie" - program promocji zdrowia Magdalena Sienicka
- "Przywitanie wiosny" - program działań opiekuńczo-wychowawczych Hanna Burek
- "Świadomy wybór - odpowiedzialność" - program edukacyjny dotyczący problematyki HIV/AIDS Agnieszka Woźniak
- "Wspólny szlak" - program zajęć pozaszkolnych o charakterze integracyjnym Joanna Mielimonka, Dorota Szymczak
- „Dziedzictwo kulturowe w regionie” - szkolny program dydaktyczno - wychowawczy edukacji regionalnej. Danuta Górska
- ?Edukacja regionalna - dziedzictwo kulturowe w regionie? - program ścieżki edukacyjnej Barbara Cybulska
- Ankieta dla uczniów - załącznik do programu terapii dla uczniów gimnazjum specjalnego Grażyna Rogowska, Ewa Lipkowska
- Autorski program edukacji teatralnej dla klas I-III - "Mały Artysta" Jolanta Kasprzak
- Autorski program koła teatralnego - "Warsztaty edukacyji teatralnej" Eleonora Janowska
- Autorski program nauki gry w szachy w klasach I-III Lucyna Witkowska, Roman Igielski
- Autorski program zajęć korekcyjno-kompensacyjnych dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się kl I - III Anna Żarnowska
- Bajkoterapia w Domu Dziecka - program terapeutyczny Agnieszka Miecznikiewicz
- Bezpieczeństwo dziecka w gospodarstwie rolnym - Autorski program wychowawczy dla szkół podstawowych. Alicja Antosik
- Cele programu profilaktyki agresji Kazimiera Atroszko, Joanna Bocheńska, Ba
- Chcieć to móc - program adaptacyjny dla uczniów klasy IV szkoły podstawowej Aneta Gawriłow, Bogna Berestecka
- Do Europy bez papierosa Barbara Kruzel, Lidia Duda
- Dziedzictwo kulturowe w regionie - autorski program innowacyjny dla klas I-III liceum ogólnokształcącego Violetta Cylkowska, Hanna Chwiałkowska
- Edukacja czytelnicza i medialna Agata Dylawerska
- Edukacja czytelnicza i medialna - program ścieżki Adam Waz, Edward Mazur
- Edukacja Europejska - program do zajęć pozalekcyjnych Barbara Pawelczyk, Lidia Matusiak
- Edukacja regionalna - dziedzictwo kulturowe w regionie Beata Hrycyk
- Ewaluacja programu wychowawczego Gimnazjum nr 6 Jolanta Maryniuk
- Ferie z teatrem - program profilaktyczny dla uczniów Gimnazjum Publicznego im. Gen. St. Maczka w Lądku Zdroju Dorota Olejnik
- Harmonogram działań doraźnych i okolicznościowych na rok szkolny 2002/2003 Wojciech Ptasik
- Indywidualny program dla ucznia na zajęcia rewalidacji indywidualnej Bogusława Jastrząb
- INDYWIDUALNY PROGRAM NAUCZANIA UCZNIA UPOŚLEDZONEGO UMYSŁOWO W STOPNIU UMIARKOWANYM INDYWIDUALNY PROGRAM NAUCZANIA UCZNIA UPOŚLEDZONEGO UMYSŁOWO W STOPNIU UMIARKOWANYM INDYWIDUALNY PROGRAM NAUCZANIA UCZNIA UPOŚLEDZONEGO UMYSŁOWO W STOPNIU UMIARKOWANY Jolanta Dziemiańczyk
- INDYWIDUALNY PROGRAM ODDZIAŁYWAŃ EDUKACYJNYCH DLA UCZNIA KLASY II GIMNAZJUM ANITA PASICH
- Indywidualny program zajęć rewalidacyjno-wychowawczych Jolanta Zych
- Innowacja pedagogiczna Patrycja Śliwa
- Korekcja zachowań dzieci nadpobudliwych - program własny zajęć pozalekcyjnych Marzena Barcz, Beata Mętrak
- Moja przyszłość - program aktywizacji młodzieży wchodzącej na rynek pracy Dorota Suchocka
- Myślimy - jesteśmy. Własny program ścieżki filozoficznej w gimnazjum Urszula Kijek
- Nowa jakość edukacji od Sygnis i Solectric Polska – wyjątkowa oferta w ramach konkursu Aktywna Tablica 2021 Anna Kryzhanivska
- Obrona cywilna - Ścieżka edukacyjna - Program nauczania w Gimnazjum nr 2 w Olecku Jan Grzyb
- Plan pracy Koła Unii Europejskiej działającego na przestrzeni trzech lat Danuta Baraniecka
- Polubić Szkołę - program samorządu uczniowskiego Tadeusz Krzyżanowski
- Probram działania Szkolnego Centrum Wolontariatu przy Medycznym Studium Zawodowym w Sztumie Elzbieta Kopij
- Profilaktyka i pomoc dzieciom z wadami postawy - własny nauczycielski program pedagogizacji rodziców Bogna Młodziankiewicz, Hanna Brulińska
- Program autorski "Żyrardów leży ma Mazowszu" (klasa humanistyczna gimnazjum, przedmiot - regionalizm). Agnieszka Rębielewska
- Program autorski edukacji czytelniczo-medialnej dla gimnazjum "Cogito ergo..." Anna Sobótka, Elżbieta Kupniewska-Makówk
- Program do realizacji edukacji prozdrowotnej Lidia Gontarz
- Program do realizacji ścieżki "Edukacja prozdrowotna" w Szkole Podstawowej w Biesnej Anna Kuś, Edward Mazur, Adam Waz, Janina
- Program Drużyn Harcerskich Małgorzata Witek
- Program działalności kółka teatralnego - realizacja ścieżki edukacja czytelnicza i medialna. Alicja Dobosz, Lucyna Dawidowicz-Kup
- Program działalności Samorządu Uczniowskiego w Szkole Podstawowej nr 46 w Szczecinie Bogna Berestecka, Aneta Gawriłow
- Program działalności szkolnego koła PCK przy Publicznym Gimnazjum w Rogowie w roku szkolnym 2002/2003 Mariola Lipska
- Program działalności szkolnego koła PCK w Połańcu Elżbieta Leśniak
- Program działań przeciwdziałających agresji i przemocy realizowany przez pedagoga szkolnego w specjalnym ośrodku szkolno-wychowawczym w Kole Beata Miłowska
[
1 ][
2 ][
3 ][
4 ]
>> (od 1 do 50 z 154)
Uwaga! Wszystkie materiały opublikowane na stronach Profesor.pl są chronione prawem autorskim, publikowanie bez pisemnej zgody firmy Edgard zabronione.