|
|
Katalog Beata Gabert, Anna Jakubiak, Artur Łagod Różne, Scenariusze Scenariusz uroczystości zakończenia roku szkolnegoScenariusz uroczystości zakończenia roku szkolnego 2002/2003 kl. 4-61. Uczennica prowadząca - Witamy wszystkich gości przybyłych na uroczystość zakończenia roku szkolnego 2002/20032. Uczennica prowadząca - Baczność! Pani dyrektor proszę o udzielenie pozwolenia na wprowadzenie sztandaru szkoły. 3. PANI DYREKTOR - Proszę wprowadzić sztandar szkoły 4. Uczennica prowadząca - Rozkaz nr............................. 5. Uczennica prowadząca - Baczność! Proszę wprowadzić sztandar szkoły. 6. Uczennica prowadząca - Do hymnu! 7. Uczennica prowadząca - Po hymnie. 8. Uczennica prowadząca - Baczność! Poczet sztandarowy do przekazania sztandaru wystąp. 9. Uczennica prowadząca - Klasy 6-te do ślubowania wystąp. 10. Uczennica prowadząca - Proszę panią vice- dyrektor do odczytania tekstu ślubowania. 11. PANI VICE-DYREKTOR - Przyrzekamy dbać o honor naszej szkoły, w której zdobywaliśmy wiedzę i wychowanie, a w przyszłości ofiarnie pracować dla dobra kraju. Przyrzekamy godnie reprezentować naszą szkołę wzorową dyscypliną, służyć Ojczyźnie wszystkimi umiejętnościami i wytrwałością, godnie wypełniać obowiązki młodego Obywatela Rzeczpospolitej Polskiej. 12. Uczennica prowadząca - Po ślubowaniu! Klasy 6-te wstąp. Baczność! Proszę o wyprowadzenie sztandaru szkoły 13. Uczennica prowadząca - Spocznij! 14. Uczennica prowadząca - Prosimy panią dyrektor i wychowawców o wręczenie pamiątkowego dyplomu absolwenta Szkoły Podstawowej nr... 15. Uczennica prowadząca - Klasy 6-te wystąp. 16. Uczennica prowadząca - Proszę panią dyrektor o wyróżnienie najlepszych tegorocznych absolwentów przez wręczenie "Złotej tarczy" Wręczenie złotych tarcz 17. Uczennica prowadząca - Proszę panią dyrektor o wręczenie nagród najlepszym uczniom z klas IV-V. 18. Uczennica prowadząca - Proszę nauczycieli wychowania fizycznego o wręczenie nagród za osiągnięcia sportowe. 19. Uczennica prowadząca - Dziękujemy pani dyrektor i nauczycielom. Prosimy o zabranie głosu przedstawicieli klas 6. 20. Uczennica I - Stajemy przed Wami po raz ostatni. Chcemy wyrazić wdzięczność Pani dyrektor i Wam drodzy wychowawcy, za troskę i opiekę. Dziękujemy wszystkim, którzy sprawili, że szkoła ta była nam przyjazna. Tutaj czuliśmy się swobodni, rozumiani i bezpieczni. Stawaliśmy się coraz doroślejsi, bogatsi w umiejętności i wiedzę. Uczennica II - Nauczycielom, którzy rozbudzali w nas dusze humanistów i ciekawość życia, którzy ukazywali nam wielkość miłości, przyjaźni i prawdy. Uczennica I - Za to, że często wbrew naszej woli udowadniali nam, że wiedza jest wielka, ciekawa i nieskończona. Uczennica II - Dziękujemy, bo to dzięki Wam ta szkoła pozostanie w naszych wdzięcznych sercach. W tle "Szczęśliwej drogi już czas" Ryszarda Rynkowskiego. Uczniowie klas 6 podchodzą do nauczycieli i wręczają kwiaty. 21. Uczennica prowadząca - Absolwenci pożegnali się ze szkołą oddajmy głos klasom 5-ym. 22. Uczennica kl. V - W imieniu całej społeczności uczniowskiej pragnę życzyć Wam pomyślności w dalszej nauce, aby spełniły się Wasze marzenia i plany, a edukacja w wybranych szkołach przyniosła Wam wiele radości i satysfakcji w tym nowym etapie waszego życia, nie rezygnujcie z odkrywania prawdy i piękna, z poznawania samych siebie. Życzymy Wam również udanych wakacji, pełnych ciekawych wydarzeń i wspaniałych przygód. 23. Uczennica prowadząca - Proszę panią dyrektor o zabranie głosu. 24. PANI DYREKTOR ........................................................................................................................ 25. Uczennica prowadząca - Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie. Życzymy udanych wakacji. Proszę o rozejście się do klas.
Opracowanie: Wyświetleń: 4225
Uwaga! Wszystkie materiały opublikowane na stronach Profesor.pl są chronione prawem autorskim, publikowanie bez pisemnej zgody firmy Edgard zabronione. |