Katalog

Beata Gabert, Anna Jakubiak, Artur Łagod
Różne, Scenariusze

Scenariusz uroczystości zakończenia roku szkolnego

- n +

Scenariusz uroczystości zakończenia roku szkolnego 2002/2003 kl. 4-6

1. Uczennica prowadząca - Witamy wszystkich gości przybyłych na uroczystość zakończenia roku szkolnego 2002/2003

  • Panią dyrektor
  • Panią vice - dyrektor
  • grono pedagogiczne
  • rodziców oraz was koleżanki i koledzy

    2. Uczennica prowadząca - Baczność! Pani dyrektor proszę o udzielenie pozwolenia na wprowadzenie sztandaru szkoły.

    3. PANI DYREKTOR - Proszę wprowadzić sztandar szkoły

    4. Uczennica prowadząca - Rozkaz nr.............................

    5. Uczennica prowadząca - Baczność! Proszę wprowadzić sztandar szkoły.

    Wprowadzenie sztandaru - fanfary.


    6. Uczennica prowadząca - Do hymnu!

    Hymn


    7. Uczennica prowadząca - Po hymnie.

    8. Uczennica prowadząca - Baczność! Poczet sztandarowy do przekazania sztandaru wystąp.

    Przekazanie sztandaru.


    9. Uczennica prowadząca - Klasy 6-te do ślubowania wystąp.

    Baczność!


    10. Uczennica prowadząca - Proszę panią vice- dyrektor do odczytania tekstu ślubowania.

    11. PANI VICE-DYREKTOR -
    Przyrzekamy dbać o honor naszej szkoły, w której zdobywaliśmy wiedzę i wychowanie, a w przyszłości ofiarnie pracować dla dobra kraju. Przyrzekamy godnie reprezentować naszą szkołę wzorową dyscypliną, służyć Ojczyźnie wszystkimi umiejętnościami i wytrwałością, godnie wypełniać obowiązki młodego Obywatela Rzeczpospolitej Polskiej.

    12. Uczennica prowadząca - Po ślubowaniu! Klasy 6-te wstąp.
    Baczność! Proszę o wyprowadzenie sztandaru szkoły

    Wyprowadzenie sztandaru - fanfary.


    13. Uczennica prowadząca - Spocznij!

    14. Uczennica prowadząca - Prosimy panią dyrektor i wychowawców o wręczenie pamiątkowego dyplomu absolwenta Szkoły Podstawowej nr...

    15. Uczennica prowadząca - Klasy 6-te wystąp.

    Wręczanie dyplomów przez p. dyrektor i wychowawców.


    16. Uczennica prowadząca - Proszę panią dyrektor o wyróżnienie najlepszych tegorocznych absolwentów przez wręczenie "Złotej tarczy" Wręczenie złotych tarcz

    17. Uczennica prowadząca - Proszę panią dyrektor o wręczenie nagród najlepszym uczniom z klas IV-V.

    Wręczanie nagród najlepszym uczniom z poszczególnych klas.


    18. Uczennica prowadząca - Proszę nauczycieli wychowania fizycznego o wręczenie nagród za osiągnięcia sportowe.

    Wręczanie nagród.


    19. Uczennica prowadząca - Dziękujemy pani dyrektor i nauczycielom. Prosimy o zabranie głosu przedstawicieli klas 6.

    20. Uczennica I - Stajemy przed Wami po raz ostatni. Chcemy wyrazić wdzięczność Pani dyrektor i Wam drodzy wychowawcy, za troskę i opiekę. Dziękujemy wszystkim, którzy sprawili, że szkoła ta była nam przyjazna. Tutaj czuliśmy się swobodni, rozumiani i bezpieczni. Stawaliśmy się coraz doroślejsi, bogatsi w umiejętności i wiedzę.

    Uczennica II - Nauczycielom, którzy rozbudzali w nas dusze humanistów i ciekawość życia, którzy ukazywali nam wielkość miłości, przyjaźni i prawdy.

    Uczennica I - Za to, że często wbrew naszej woli udowadniali nam, że wiedza jest wielka, ciekawa i nieskończona.

    Uczennica II - Dziękujemy, bo to dzięki Wam ta szkoła pozostanie w naszych wdzięcznych sercach.

    W tle "Szczęśliwej drogi już czas" Ryszarda Rynkowskiego.
    Uczniowie klas 6 podchodzą do nauczycieli i wręczają kwiaty.

    21. Uczennica prowadząca - Absolwenci pożegnali się ze szkołą oddajmy głos klasom 5-ym.

    22. Uczennica kl. V - W imieniu całej społeczności uczniowskiej pragnę życzyć Wam pomyślności w dalszej nauce, aby spełniły się Wasze marzenia i plany, a edukacja w wybranych szkołach przyniosła Wam wiele radości i satysfakcji w tym nowym etapie waszego życia, nie rezygnujcie z odkrywania prawdy i piękna, z poznawania samych siebie. Życzymy Wam również udanych wakacji, pełnych ciekawych wydarzeń i wspaniałych przygód.

    23. Uczennica prowadząca - Proszę panią dyrektor o zabranie głosu.

    24. PANI DYREKTOR
    ........................................................................................................................

    25. Uczennica prowadząca - Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie.
    Życzymy udanych wakacji. Proszę o rozejście się do klas.

    Opracowanie:
    Beata Gabert
    Anna Jakubiak
    Marzena Rodziewicz
    Artur Łagodzki - oprawa muzyczna i pomoc techniczna
    Katarzyna Nowińska - Zalewska - oprawa plastyczna

  • Wyświetleń: 4225


    Uwaga! Wszystkie materiały opublikowane na stronach Profesor.pl są chronione prawem autorskim, publikowanie bez pisemnej zgody firmy Edgard zabronione.