AWANS Dla nauczyciela Dla ucznia


Katalog

Anna Stachowiak-Szewczyk, 2017-06-13
Gizałki

Uroczystości, Scenariusze

Scenariusz szkolnego Dnia Kobiet

- n +

SCENARIUSZ
Szkolnego Dnia Kobiet
D: Serdecznie witamy wszystkich przybyłych gości na uroczystości zorganizowanej z okazji Dnia Kobiet. Jest to szczególny dzień, w którym doceniamy wszystkie panie i ich zasługi chociażby w pielęgnowaniu domowego ogniska, w prowadzeniu domu czy w to, że wprowadzają do męskich serc wiosnę. Chciałyśmy tym spotkaniem podziękować także Radzie Rodziców i wszystkim paniom , które pomogły przy organizacji Wieczorku karnawałowego na rzecz naszych dzieci. Wiemy, że niektóre z nich pracowały przez klika dni. Dziękujemy Wam za ciężką pracę i okazane serce.
Pani Dyrektor: Witam wszystkich bardzo serdecznie i dziękuje za przybycie, w szczególności witam……………………………………………………………………... Witam przewodniczącą Rady Rodziców SP ………………………..i gimnazjum panią Dorotę Skowrońską. Witam wszystkie przybyłe panie oraz drogie koleżanki. Wspólnie razem z Radą Rodziców i Samorządem Uczniowskim prowadzonym przez panią Stachowiak i panią Jabłońską postanowiłyśmy zorganizować Szkolny Dzień Kobiet aby zintegrować społeczność lokalną ze społecznością szkolną. Postawiłyśmy sobie za cel budowanie dobrych relacji rodzic – szkoła. Szkoła to nie tylko ocenianie i nauczanie ale także integracja i praca na rzecz lokalnej społeczności . W imieniu organizatorów: Rady Rodziców, SU i swoim własnym zapraszam państwa do częstowania się skromnym poczęstunkiem.
Jednocześnie dziękujemy naszym niezawodnym i niezastąpionym rodzicom za upieczenie ciast, przygotowanie sałatek i pomoc w organizacji dzisiejszej uroczystości. Dziękujemy naszemu nowemu koledze panu Piotrowi Wojtyra za pomoc w przygotowaniu dekoracji oraz Żanecie Brzezińskiej za opracowanie komputerowe familiady.
Korzystając z okazji chciałybyśmy nadmienić że z pieniędzy zebranych podczas koncertu mikołajkowego dofinansowałyśmy wycieczkę do Teatru Muzycznego Do Poznania.

Czy ktoś z zaproszonych gości chciałby zabrać głos.
M:Aby uczcić święto zebranych tutaj pań przygotowaliśmy wspólnie z dziećmi krótki montaż słowno- muzyczny
A: Jako pierwsza wystąpi przed Państwem Dominika Błaszak uczennica klasy trzeciej w piosence Alicji Majewskiej „ Być Kobietą”

M:Dziękujemy bardzo.
A:Zapraszamy teraz Karolinę Cierniak , Szymona Gatka i Szymona Kubiaka, którzy przedstawią skecz pt . „Kobieta i mężczyzna – wyjście na bankiet ”.
A:Dziękujemy bardzo.
M:Przed Państwem uczennice klasy piątej i pierwszej gimnazjum w piosence Anny Jantar „Baju Baj”.
M:Dziękujemy bardzo.
A:Zapraszamy Szymona Skowrońskiego i Ewę Kowalską w scence kabaretowej „ Na lotnisku” .
M:Dziękujemy bardzo.
A:Przed Państwem ponownie uczennice klasy piątej w piosence „Supermenka”.
Dziękujemy bardzo.
Zapraszamy Angeliką Pęcak w monologu „W Spa”
Dziękujemy bardzo.
Przed państwem uczennice klasy drugiej „Lepszy model”
Jako ostatnia wystąpi sześcioletnia Angelika Markowska laureatka konkursu w Żegocinie prowadzona przez panią Hannę Martynę. Angelika wystąpi w piosence ………………………………………………….
(Sto lat śpiewane przez uczniów + rozdanie kwiatów przez chłopców).
Dziękujemy młodzieży na tym kończymy część oficjalną, prawdziwą zabawę czas zacząć. Czeka państwa wieczór pełen śmiechu i emocjiKonkursy:

1.Familiada
Tworzymy dwie rodziny których głowami będą panie przewodniczące z Rady Rodziców.
2.Wiązanie krawatu
Zadaniem pań będzie wywiązanie krawata w najkrótszym czasie, oczywiście liczy się precyzja i poprawność.
3.Picie napoju słomką na czas
Zadanie pań będzie wypicie skoku w jak najkrótszym czasie, ta pani która wypije odwraca Kutek na znak i pokazuj ze już w nim nie ma soku.
3.Obieranie jabłka
Zadaniem pań będzie w jak najkrótszym czasie obrać jabłko i otrzymać najdłuższą obierkę.
4. Mini karaoke
Panie który rozpoznają melodię podnoszą kwiatek .(9 piosenek)
5. Obieranie jajka
Zadanie pań będzie obranie jajka w jak najkrótszym czasie. Liczy się dokładność i precyzja obrania.
6.Podbijanie piłeczki pingpongowej
Zadaniem pań jest podbijanie piłeczki pingpongowej, ta pani , która będzie robiła to najdłużej wygrywa/
7 .Wspólne śpiewanie.(śpiewniki- 14 piosenek)


Wyświetleń: 0


Uwaga! Wszystkie materiały opublikowane na stronach Profesor.pl są chronione prawem autorskim, publikowanie bez pisemnej zgody firmy Edgard zabronione.