Katalog

Justyna Stręfner, 2015-01-20
siennica różana

Zajęcia pozaszkolne, Sprawozdania

Sprawozdanie z konkursu pt. "Mój świąteczny pokój".

- n +

SPRAWOZDANIE Z PRZEBIEGU KONKURSU pt. ,,MÓJ ŚWIĄTECZNY POKÓJ”.


W dniu 18.12.2014r. na Wieczerzy Wigilijnej został rozstrzygnięty Konkurs pt.,, Mój świąteczny pokój”. Celem konkursu było zachęcenie wychowanków do pomysłowego dekorowania swoich pokoi oraz współdziałanie w zespole. Jury konkursu które wyłoniło najpiękniej ozdobiony pokój, miało bardzo trudny orzech do zgryzienia. Wszystkie dekoracje były interesujące, bardzo pracochłonne i pomysłowe.
Wspólne strojenie pokoi okazało się ciekawą formą integracji młodzieży, a praca w atmosferze zabawy i radości sprzyjała pielęgnowaniu tradycji i obyczajów świątecznych.
Analizując celowość organizacji konkursu metodą aktywizującą, włączając w nie część młodzieży doszłam do wniosku, iż uzyskałam pozytywne efekty w pracy dydaktyczno- wychowawczej.

W następnych latach należy angażować całą społeczność internatu w przebieg konkursu. Poprzez takie działania młodzież aktywnie uczestniczy w przygotowaniach. W ten sposób wszyscy przyczyniamy się do poprawy jakości naszego życia.Wyświetleń: 261


Uwaga! Wszystkie materiały opublikowane na stronach Profesor.pl są chronione prawem autorskim, publikowanie bez pisemnej zgody firmy Edgard zabronione.