Katalog

Marzena Wlazło
Uroczystości, Scenariusze

Pokaz mody ekologicznej - scenariusz z okazji Dnia Samorządności w szkole

- n +

Scenariusz pokazu mody z okazji Dnia Samorządności w szkole

Prowadzący 1 - Często całą radość spotkania, spaceru, randki psuje pytanie: w co się ubrać?

Prowadzący 2. - I zaczyna się przeszukiwanie szaf- swojej mamy, brata, siostry. Jeśli poszukiwania zakończą się sukcesem mamy problem z głowy. Ale nie zawsze tak jest.

Prowadzący 1.- Dlatego proponujemy pokaz mody mody. Pomysły na stroje zostały zaczerpnięte z najnowszych kolekcji projektantów z Włoch i Francji.

Prowadzący 2.- Materiały z których wykonano stroje są bardzo modne, bo ekologiczne. Tak więc zapraszamy na wiosenną kolekcję mody ekologicznej.

..........................................................................................

Prowadzący 1.- Jako pierwszy zaprezentujemy strój pt) "Wiosenny świt" - doskonały strój na ciepły wiosenny poranek.
Szereg rozcięć daje dużo możliwości ruchowych. Ciekawym elementem
tego stroju jest kołnierz, który może służyć, jako ochrona w czasie deszczu.
.
Prowadzący 2 "Wiosenny poranek" - Strój został wykonany z niebieskiego, szeleszczącego materiału. Cała sukienka została pokryta wiosennymi kwiatami, które zakwitły na łące. We włosach wyrósł piękny, kolorowy i pachnący kwiatuszek, który dodaje całemu strojowi uroku. Suknia dobra na każdą okazję.

Prowadzący 1 - "Wiosenny poranek" wersja dla panów I wersja dla śpiochów. Szczególnie polecamy tym panom, którym poranny śpiew ptaków szczególnie nie daje spać.

Prowadzący 2 - "Wiosenne szaleństwo" - Wszystkim szalonym, którym "gra w duszy", szczególnie wiosną, na pewno strój przypadnie do gustu.

Prowadzący 1 - "Wiosenna elegancja" -Strój wieczorowy w sam raz na wielkie wyjścia. Jego oryginalny krój zachwyci nawet najbardziej wybredne gusta.

Prowadzący 2 - "Wiosenna miłość". Wiosenna miłość jest bardzo gorąca, dlatego proponujemy strój w kolorach czerwieni i czerni. Znakomicie podgrzeje każdą miłosną sytuację, ale należy uważać z temperaturą uczuć, bo strój jest łatwopalny.

Prowadzący 1. - "Wiosenna noc". Kreacja dla kobiet lubiących podziwiać uroki wiosny nocą. Znakomita na wszystkie nocne szaleństwa.

Prowadzący 2. - "Wiosenny krzyk" - Dla osób lubiących wyróżniać się wśród tłumu szczególnie wiosną, polecamy oryginalny kostium. Nie polecamy go do szkoły', może trochę szokować

Prowadzący 1 - "Wiosenna łąka" - Bardzo elegancki strój, doskonały na wielkie wyjścia, różne okazję. Szczególnie polecamy na wiosenny spacer w ciepły dzień.

Prowadzący 2. - I to już wszystkie modele. Mamy nadzieję, że wszystkie się podobały.

Prowadzący 1. - Wierzymy, że rozwiązaliśmy wasze problemy związane z doborem strojów na każdą okazję.. Dziękujemy za uwagę.
 

Opracowanie: Marzena Wlazło, nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 7 w Legionowie

Wyświetleń: 8321


Uwaga! Wszystkie materiały opublikowane na stronach Profesor.pl są chronione prawem autorskim, publikowanie bez pisemnej zgody firmy Edgard zabronione.