AWANS INFORMACJE Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE


 
Akcja: ForaSzukajZaloguj
Utwórz nowy profil
Nazwa użytkownika*: 
E-mail*: 
Hasło*: 
  (powtórz)
Miejscowo?ć: 
Województwo: 
Jestem:  nauczycielem  uczniem  inne
Uczę: 
W szkole: 
Wykształcenie: 
Branża: 
kod z obrazka*:  Captcha: Przepisz poniżej kod z obrazka
* Zapoznałem się z Regulaminem i akceptuję jego postanowienia.
* Chcę korzystać z zasobów platformy i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Edgard Mariusz Jachimczuk z siedzibą w Warszawie, przy ul. Belgijskiej 11,02-511 Warszawa ("Administrator") w celu korzystania z bezpłatnych zasobów platformy www.profesor.pl oraz płatnych usług ?wiadczonych przez Administratora. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do korzystania z zasobów platformy. Jako osoba udostępniająca swoje dane osobowe mam prawo dostępu do tre?ci swoich danych oraz ich poprawiania. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem poprzez adres e-mail mojedane@profesor.pl lub pisemnie na adres siedziby. Przetwarzanie danych osobowych przez Administratora odbywa się na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
  Chcę otrzymywać informacje drogą elektroniczną o zniżkach i aktualnych promocjach
Chcę otrzymywać drogą elektroniczną, w tym e-mail, informacje o zniżkach, promocjach, kodach rabatowych oraz o nowościach wspierających i optymalizujących procesy dydaktyczne.
  Chcę otrzymywać informacje handlowe o zniżkach i aktualnych promocjach od partnerów platformy
Nasi partnerzy mają dla Ciebie dużo atrakcyjnych materiałów dla nauczycieli i propozycji szkoleń, a także materiałów wspierających i optymalizujących naukę i nauczanie. Nie będziemy Cię spamować! To zaufane firmy współpracujące z Edgard Mariusz Jachimczuk
 
Administratorem Twoich danych osobowych jest Edgard Mariusz Jachimczuk
Administratorem Twoich danych osobowych jest Edgard Mariusz Jachimczuk z siedzibą w Warszawie (02-511), przy ul. Belgijskiej 11. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególno?ci w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia ?wiadczenia usługi drogą elektroniczną oraz korzystania z zasobów platformy www.profesor.pl, w tym dokonywania transakcji na naszej platformie jak i do korzystania z kursów online. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnie?ć począwszy od 25 maja 2018 roku. W tych celach należy skontaktować się z Administratorem poprzez adres e-mail mojedane@profesor.pl lub pisemnie na adres siedziby. Przetwarzanie danych osobowych przez Administratora odbywa się na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
*Pola wymagane


O Profesorze - Napisz do Nas - Reklama - Regulamin - Polityka prywatności - Najczęściej zadawane pytania - Zgłoś błąd

2000-2021