AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Korepetycje : 
Korepetycje i lekcje - szukam nietypowych itp. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Usuwanie ciaży
Autor: Aborcja na Słowacji (IP zapamiętane)
Data: 15 maj 2020 - 15:41:33

Hej,
z tego co wiem aborcja na terenie Polski nie jest legalna.
Przeraża mnie fakt, że za taki całkiem normalny w mojej ocenie zabieg grozi kara pozbawienia wolności 10 lat!
Co o tym sądzicie?
Dla mnie w takiej sytuacji jedynym słusznym rozwiązaniem jest aborcja na Słowacji.
Na szczęście ten kraj wie, że nie kazda kobieta może dojechac do innego państwa na własną rękę i oferują transport z Polski..
Usuwanie ciąży Słowacja

Re: Usuwanie ciaży
Autor: kiryan87 (IP zapamiętane)
Data: 05 cze 2020 - 21:35:23

Bóg nie może do tego dojść.
To bardzo trudny i jak dla mnie zły wybór.
To bardzo źle, pamiętajcie.
Nie ma nic gorszego. Lepsza gra na stronie: [polskie-sloty.com]

Re: Usuwanie ciaży
Autor: AndrzejWolny (IP zapamiętane)
Data: 06 cze 2020 - 19:53:26

Wiesz kir, może Ci nikt tego nie mówił, ale boga nie ma i nigdy nie było. Jesteś oszukiwany.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.