AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Korepetycje : 
Korepetycje i lekcje - szukam nietypowych itp. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Oświetlenie
Autor: impett5 (IP zapamiętane)
Data: 02 lut 2020 - 19:32:46

Odpowiednio dobrane oświetlenie to przede wszystkim ważna kwestia w wypadku domów czy mieszkań, a nawet hal. Wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik. Dlatego też [greenled.com.pl] to dobry pomysł dla wszystkich tych, którzy doceniają ekonomię i sznyt designerski.

Re: Oświetlenie
Autor: marmanek88 (IP zapamiętane)
Data: 24 lut 2020 - 21:25:06

ja w swojej kuchni postawiłam na oświetlenie ledowe. Taśmy led zamówiłam na stronie [boxlab.pl] bardzo się to sprawdza światło jest ciepłe i jasne. Uwielbiamy z rodziną przebywać właśnie w kuchni. Ja jestem zadowolona i mi się podoba efekt.

Autor: marmanek88 (IP zapamiętane)
Data: 24 lut 2020 - 21:25:22

.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2020-02-24 21:26 przez marmanek88.

Autor: tamburyn (IP zapamiętane)
Data: 11 mar 2020 - 13:45:18

Ja to się zastanawiam, jakie oświetlenie mam kupić, naprawdę się waham.

Autor: Inatka93 (IP zapamiętane)
Data: 11 mar 2020 - 17:37:32

Wiesz co, miałam podobny problem, ale kiedy zobaczyłam lampy Azzardo w sklepie https://www.cudownelampy.pl/lampy-azzardo.htm, to już wiedziałam, że na pewno którąś z tych kupię. Wiesz, jak to jest - czekasz, czekasz, szukasz, a tu nagle boom i znalazłaś, albo chociaż masz kierunek, którym chcesz podążać. A wy coś jeszcze ciekawego gdzieś upatrzyliście sobie?

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2020-03-11 17:38 przez Inatka93.

Autor: Baron7867 (IP zapamiętane)
Data: 24 mar 2020 - 13:53:27

Odpowiednie oświetlenie jest po prostu podstawą wszystkiego! Bez niego nie ma szans na życie na właściwym poziomie!

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2020-03-24 13:54 przez Baron7867.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.