AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Korepetycje : 
Korepetycje i lekcje - szukam nietypowych itp. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Sprzedam 4prezentacje maturalne!!!Bardzo dobrze napisane
Autor: Selena007 (IP zapamiętane)
Data: 24 lip 2006 - 18:33:38

Mam do sprzedania cztery prezentacje maturalne napisane przeze mnie (dla siebie i koleżanek).Kosztowały mnie bardzo dużo czasu i wysiłku. Do każdej pracy dołączam plan prezentacji i bibliogafię. Odpowiem na każde pytanie i pomogę w razie wątpliwości. Mój nr GG- 9422867 email: selena007@poczta.fm

Tematy prezentacji:
1."Mit o Prometeuszu i jego literackie przetworzenia. Omów problem odwołując się do wybranych utworów z różnych epok" 20/20! (ok.17minut)120-140zł

2."Dziecko jako bohater dzieła literackiego. Przedstaw sposoby ujęcia tego motywu na wybranych przykładach" 20/20! (ok.16minut)120-140zł

3."Literackie obrazy bitew. Przedstaw sposoby ich kreacji i określ rolę w wybranych utworach." 20/20! (ok.16minut) 120-140zł

4." Wskaż i omów przykłady nowoczesności w literaturze XXlecia międzywojennego. Odwołaj się także do innych epok" 19/20 (ok.17minut)100-120zł

CENY DO NEGOCJACJI!!!

Do powyższych prezentacji nie posiadam materiałów pomocniczych oprócz karty cytatów, ponieważ tematy te nie wymagały tego.

Proszę o kontakt zainteresowanych.
Mogę też napisać prezentację na zamówienie.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Słowo użyte przez Ciebie w wiadomości znajduje się na liście słów zabronionych. Proszę skorzystaj z innego słowa lub skontaktuj się zadministratorem.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.