AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Korepetycje : 
Korepetycje i lekcje - szukam nietypowych itp. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idˇ do strony: 1234567891011-->
Bieżąca strona: 1 z 11
Korepetycje z hiszpańskiego
Autor: Josep (IP zapamiętane)
Data: 10 sty 2013 - 13:08:08

Hola! Me llamo Jose. Llevo nueve anos viviendo y trabajando en Varsovia. Soy profesor nativo de espanol con mucha experiencia en Polonia. Ofrezco clases de espanol dentro y fuera de mi escuela (ul. Nowowiejska 6 lok. 30, al lado de la boca del metro Politechnika), con materiales gratuitos y doy recibo. El precio es entre 55 y 85 pln (dependiendo del número de personas y las horas que contrates). Os dejo el número de teléfono (22 115 47 37) y el e- mail: info@iebarcelona.pl. Saludos!

Cześć! Jestem José. Od 9 lat mieszkam i pracuję w Warszawie. Jestem native speakerem i mam duże doświadczenie w nauczaniu hiszpańskiego w Polsce. Oferuję zajęcia z hiszpańskiego poza jak i w mojej szkole (ul. Nowowiejska 6 lok. 30, obok stacji metro Politechnika). Materiały są gratis, wystawiam rachunek za zajęcia. Cena waha się od 55 do 85 złotych, w zależności od ilości osób oraz liczby godzin. Telefon kontaktowy to 22 115 47 37, adres e-mail: info@iebarcelona.pl. Pozdrawiam.

Re: Korepetycje z hiszpańskiego
Autor: molek (IP zapamiętane)
Data: 18 sty 2013 - 16:55:37

55-85 zł za 1 godzinę? Ile jest godzin na naukę? Są jakieś pakiety godzin czy jakiś określony rozkład godzin czy każdy chodzi tyle godzin ile mu się podoba?

Autor: misiekx (IP zapamiętane)
Data: 17 kwi 2013 - 12:27:09

Jeżeli jesteś zainteresowany korepetycjami z hiszpańskiego to tutaj: [www.e-korepetycje.net] masz bazę korepetytorów z tego języka: [www.e-korepetycje.net]. Ceny zaczynają się od 20 zł.

Autor: Menifesto (IP zapamiętane)
Data: 29 kwi 2013 - 16:52:09

20 zł za godzine to mało. Ale wszystko zależy od tego ile osób jest w jednej grupie.

[ciekawemonety.blogujacy.pl]

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2013-04-29 16:55 przez Menifesto.

Autor: Mariusz12 (IP zapamiętane)
Data: 03 maj 2013 - 16:57:21

No przy tej cenie to na pewno nie będzie to mniej niż 5 osób.

Autor: Nuss (IP zapamiętane)
Data: 04 maj 2013 - 17:30:17

Korzystałem z usług korepetytora znalezionego na e-korepetycje.net i był to kurs 1:1. Płaciłem zdaje się 50 zł za godzinę. I to był tzw. "native speaker", więc myślę, że nie przepłaciłemwinking smiley

Autor: shiftancs5C (IP zapamiętane)
Data: 03 lut 2014 - 11:42:46

faktycznie całkiem niezła cena, sama teraz szukam jakiegoś korepetytora, tylko cierpliwegowinking smiley bo nie mam smykałki do jezyków

księgowa częstochowa | księgowy częstochowa

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2014-02-03 11:45 przez shiftancs5C.

Autor: Amadeusz83 (IP zapamiętane)
Data: 03 cze 2014 - 00:17:09

Ja biorę korepetycję z języka hiszpańskiego u studentki i jestem bardzo zadowolona ponieważ dziewczyna ma świeże podejście mnóstwo pomysłów i różne nowe metody nauczania dlatego jestem strasznie zadowolona

Dziś akwaria znajdują się w wielu domach. Można traktować hodowlę ryb i akwarystykę jako hobby https://adriannak90.wordpress.com/2014/12/31/akwaria/ chcecie wiedzieć więcej na te temat? zapraszam na bloga

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-06-27 22:53 przez Amadeusz83.

Autor: EUGENIAEVIL2609 (IP zapamiętane)
Data: 08 wrz 2014 - 00:23:33

Amadeusz83 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ja biorę korepetycję z języka hiszpańskiego u
> studentki i jestem bardzo zadowolona ponieważ
> dziewczyna ma świeże podejście mnóstwo pomysłów i
> różne nowe metody nauczania dlatego jestem
> strasznie zadowolona

a w moim miasteczku nie ma nikogo kto zna i udziela korepetycji z tego języka

Autor: paulette79 (IP zapamiętane)
Data: 25 wrz 2014 - 16:45:38

Ja również jestem bardzo zadowolona z korepetycji u studentki .... do tej pory lekcji udzielała mi jedna z nauczycielek ale nie byłam tak zadowolona, myślę że może to wynikać z tego że jest młoda i początkująca więc chce się jak najlepiej wykazać ...

Autor: wirginia123 (IP zapamiętane)
Data: 12 sie 2015 - 01:33:32

Uważam, że studentki czy nauczycielki dobre są na początku przygody z hiszpańskim, do opanowania podstaw do poziomu komunikatywnego, a potem już dalsze "bla bla bla" jak to mówią Hiszpanie to raczej tylko z Native Speakere'm. Jest szybciej, bo jesteśmy zmuszeni.

Autor: riandamimi@gmail.com (IP zapamiętane)
Data: 07 cze 2016 - 11:21:20

I never seen a very unique and interesting writing like this post, very well and good job.
Thumbs up for you
BandarQ
BandarQQ
Bandar Q
Bandar Poker
Agen Domino
Domino QQ

Autor: jangkrikmewah (IP zapamiętane)
Data: 17 paź 2016 - 13:07:28

Data: 05 lis 2016 - 21:27:02

Nuss Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Korzystałem z usług korepetytora znalezionego na
> e-korepetycje.net i był to kurs 1:1. Płaciłem
> zdaje się 50 zł za godzinę. I to był tzw. "native
> speaker", więc myślę, że nie przepłaciłemwinking smiley

Data: 05 lis 2016 - 21:27:49

Autor: pkrqq (IP zapamiętane)
Data: 16 sty 2017 - 17:31:36

I always used to study piece of writing in news papers but now as I am a user of web therefore from now I am using net for articles or reviews, thanks to web.|

kontes
Bandar Poker

Data: 31 sty 2017 - 17:47:38

Data: 03 mar 2017 - 23:37:09

Autor: capsadomino (IP zapamiętane)
Data: 23 kwi 2017 - 16:15:11

Idˇ do strony: 1234567891011-->
Bieżąca strona: 1 z 11

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.