AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Korepetycje : 
Korepetycje i lekcje - szukam nietypowych itp. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idˇ do strony: 1234567-->
Bieżąca strona: 1 z 7
Praca maturalna
Autor: kasiczka163@wp.pl (IP zapamiętane)
Data: 20 paź 2012 - 18:03:16

Mam do sprzedania pracę: Motyw cierpienia w literaturze różnych epok. Do tego: bibliografia, konspekt, ramowy plan wypowiedzi, kartka z cytatami. DODATKOWO dla pierwszych osób: Literatura przedmiotu i podmiotu: skany i forma papierowa! Praca oceniona na 100%, mogę dodać jeszcze przykładowe pytania oraz prezentację multimedialną! Zwykła prezentacja: 50 zł dodatki do uzgodnienia smiling smiley Pisać: kasiczka163@wp.pl (nie wysyłam prezentacji do tych samych szkół)

Re: Praca maturalna
Autor: MadziaK1234 (IP zapamiętane)
Data: 13 lis 2012 - 22:29:07

Ciekawe czy ktoś kupi...

firma remontowa kraków do Twoich usług?

Autor: alexi88 (IP zapamiętane)
Data: 15 lis 2012 - 13:40:50

Polecam : D

Mogę polecić podsufitki
działki budowlane kaszuby

Autor: donata28 (IP zapamiętane)
Data: 16 lis 2012 - 18:31:04

A ja mogę pomóc przy pisaniu pracy maturalnej, ktoś chętny?smiling smileysmiling smiley

szamba szczelne!

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2012-11-16 18:32 przez donata28.

Autor: protson30 (IP zapamiętane)
Data: 28 lis 2012 - 18:02:48

też się polecam jak coś winking smiley co do ceny sie dogadamy winking smiley

Autor: ania0023 (IP zapamiętane)
Data: 29 lis 2012 - 12:18:09

Nie polecam kupowania prac maturalnych. Moi znajomi dobrze na tym nie wyszli.

dermatologia estetyczna warszawa

Autor: elwirkaa1 (IP zapamiętane)
Data: 03 gru 2012 - 00:11:51

a tam! jak miał ktoś dużo punktów to można kupić smiling smiley

Chciałem żyć i żyłem, a jednak miałem obiektyw samyang przeczucie, że zdecydowanie nie powinienem był być.

Autor: comforthelp (IP zapamiętane)
Data: 03 gru 2012 - 18:07:30

Bogaty zbiór prac maturalnych udostępnię GRATIS.
comforthelp@poczta.fm

Autor: testy7 (IP zapamiętane)
Data: 14 sty 2013 - 21:26:17

Pracujesz, nie masz czasu ani siły na zadania domowe- dobrze trafiłeś smiling smiley

PRACA Z POWER POINTEM TO MOJA PASJA !!!!!!!
REFERATY itp.

WYKONAM TANIO, SZYBKO I PROFESJONALNIE RÓŻNEGO RODZAJU PREZENTACJE MULTIMEDIALNE.

WYKONAM :

-PREZENTACJA FIRMY

-PREZENTACJA NA ZALICZENIE PRZEDMIOTU

-PREZENTACJA NA SZKOLENIE, KONFERENCJE

- CV W FORMIE PREZENTACJI

- PREZENTACJĘ NA OBRONĘ

- PREZENTACJĘ PRODUKTU

- PREZENTACJĘ WESELNĄ

- SZABLONY PREZENTACJI

- PROSTE STRONY HTML

- REFERATY

100% zadowolenia!!!!

KAŻDA PREZENTACJA JEST INNA- WYJĄTKOWA- NIE ZNAJDZIESZ TAKIEJ SAMEJ W INTERNECIE.

KONTAKT:

cool_6@tlen.pl

Autor: molek (IP zapamiętane)
Data: 18 sty 2013 - 16:58:09

U nas w szkole jak chodziłam jeszcze i się uczyłam winking smiley to połowa klasy miała kupione prace, ale jaka to jest satysfakcja kiedy ktoś coś kupi i zda? Dla mnie taki osoby nie powinny podchodzić do matury to jest tylko kawałek papieru który można dostać za niewielki wysiłek a i tak niektórym się tego nie chce zrobić. Dziwaczne to trochę.

Autor: Pomocny_alex (IP zapamiętane)
Data: 14 sie 2013 - 10:53:53

Ministerstwo powinno coś z tym zrobić, aby nie można było kupować prac.

Polecam http://auto-pomoc-warszawa.pl oraz zapraszam na moją stronę o motoryzacji: motoklimat

Autor: Pisanie-Prac (IP zapamiętane)
Data: 30 mar 2014 - 10:14:10

Pomożemy w napisaniu pracy - zgłoś się do nas smiling smiley

Poniżej namiary smiling smiley
tel. 780 056 336
GG 49380259
w godzinach od 9.00 do 21.00.

Najlepsze garnki i noże ceramiczne - [royaltyline.pl]

Szukasz mebli metalowych, szaf metalowych dla szkoły/firmy - Sprawdź naszą ofertę
[complexmeble.eu]

Załóż firmę w wirtualnym biurze w Krakowie [krakowski-adres.pl]

Autor: ina.kaina (IP zapamiętane)
Data: 19 wrz 2014 - 12:19:19

Ja mogę kogoś poratować tematem : Motyw wędrówki w motywach literackich różnych epok smiling smiley jak ktoś by był zainteresowany niech pisze na priv smiling smiley

Autor: monianow (IP zapamiętane)
Data: 29 lis 2014 - 10:05:36

Hej wszystkim. Zgadzam się z opiniami, że obrona zakupionej pracy to żadna przyjemność. Jeśli ktoś chodzi na lekcje, to jest w stanie napisać dobrą pracę samodzielnie.

Autor: madziak879 (IP zapamiętane)
Data: 06 gru 2014 - 13:14:55

Cześć, jestem Magda. Przede mną matura i nie wyobrażam sobie, bym miała kupić gotową pracę. Trzeba być bardzo leniwym, żeby nie być w stanie napisać pracy samodzielnie.

Autor: extracassie81 (IP zapamiętane)
Data: 19 gru 2014 - 20:39:26

Podpisuję się pod powyższymi opiniami. Pracę maturalną napiszę w 100 % samodzielnie. Po pierwsze - od zawsze lubiłam dłuższe formy wypowiedzi, a po drugie, pisząc pracę wzbogacę swoją wiedzę, potrzebną do matury pisemnej.

Autor: TheodoreQWE2429 (IP zapamiętane)
Data: 28 gru 2014 - 14:47:23

Co prawda nie jestem zainteresowany kupnem pracy maturalnej, ale ciekawy jestem ile czasu potrzeba na napisanie takiej pracy. Ile czasu Wam to zajęło? Myślicie, że da się ją skończyć w tydzień?

Autor: urasek (IP zapamiętane)
Data: 21 kwi 2015 - 14:36:48

Dla mnie kupowanie pracy maturalnej jest nonsensowne. Rozumiem, że mozna poprosić o pomoc, w końcu nie wszyscy są orłami, ale kupowanie to bardzo wątpliwe moralnie zachowanie i szkodzące samemu uczniowi.

Autor: grzegorzu193 (IP zapamiętane)
Data: 23 kwi 2015 - 21:41:31

Myślę, że da się napisać w tydzień, mnie to zajęło ok. 3-4 wieczorów, ale trzeba to mieć już niejako poukładane w głowie. Lepiej nie czekać do samego końca.

Autor: jualobataborsi (IP zapamiętane)
Data: 27 lip 2017 - 17:35:11

Idˇ do strony: 1234567-->
Bieżąca strona: 1 z 7

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.