AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Korepetycje : 
Korepetycje i lekcje - szukam nietypowych itp. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idˇ do strony: 1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 1 z 21
Matematyka
Autor: noesis (IP zapamiętane)
Data: 09 paź 2012 - 21:49:27

KOREPETYCJE MATEMATYKA . Zapraszam na korepetycje z matematyki . Uczę bardzo skutecznie w ciepłej i bezstresowej atmosferze. Przygotowuję do matury, studiów , innych egzaminów. Dzieki indywidualnej metodzie i kilkunastoletniemu doświadczeniu osiągam bardzo dobre wyniki a moi uczniowie dostają się na najlepsze uczelnie. Pomagam też na bieżąco w uzupełnianiu wiadomości, przygotowuję do klasówek,
sprawdzianów i testów. Zapraszam młodzież od szkoły podstawowej począwszy poprzez gimnazjum i szkołę średnią. Możliwa też jest pomoc z fizyki i chemii.

tel. 600 965 199

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2012-10-09 21:50 przez noesis.

Re: Matematyka
Autor: PaulinaK2345 (IP zapamiętane)
Data: 10 paź 2012 - 22:29:59

A w jakim miescie?

Autor: belfer_9 (IP zapamiętane)
Data: 11 paź 2012 - 12:35:06

No właśnie, jakie miasto, brakuje info...

Autor: PaulinaK2345 (IP zapamiętane)
Data: 11 paź 2012 - 18:32:20

Może w całej Polscesmiling smiley

Zaufany psycholog Wrocław - polecam !

Autor: robert19 (IP zapamiętane)
Data: 13 lis 2012 - 19:51:32

No właśnie jakie miasto??? Bo ja szukam w Krakowie

sklep internetowy dla niemowląt

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2012-11-13 19:51 przez robert19.

Autor: Czesia27 (IP zapamiętane)
Data: 15 lis 2012 - 09:41:27

Widocznie nie zostanie nam udzielona informacja...

Ostatnio usłyszałam rozmowę na temat mikropale. Co to takiego?

Autor: donata28 (IP zapamiętane)
Data: 16 lis 2012 - 18:34:27

Mój kolega udziela korków we Wrocławiu, jeśli ktoś jest chętny, to służę kontaktem....

szamba szczelne!

Autor: MarlenqaBii (IP zapamiętane)
Data: 21 lis 2012 - 16:38:34

Wiceminister tłumaczył, że obowiązkowy egzamin z matematyki ma zmobilizować uczniów do systematycznego uczenia się tego przedmiotu. Matematyka jest narzędziem niezbędnym w codziennym życiu, dlatego każdy musi się jej uczyć.

Dobry psychoterapeuta Wrocław 

Autor: adar102 (IP zapamiętane)
Data: 12 gru 2012 - 09:22:45

Ja nie miałem obowiązkowej matmy, każdy komu była potrzebna na studia po prostu sobie ją wybierał. Po co komuś, kto chce studiować historię albo socjologię matma na maturze? Poszerzanie horyzontów.....?

Moje hobby to perdida de agua - Pozdrawiam M4r3tik4 :-)

Autor: molek (IP zapamiętane)
Data: 18 sty 2013 - 17:00:41

JA do niczego nie potrzebuję matematyki jak chcę coś policzyć to mam kalkulator grinning smiley A żadnych zadań z treścią w normalnym życiu nie rozwiązuję, więc nie widzę sensu uczenia się jej już po podstawówce...

Autor: Nuss (IP zapamiętane)
Data: 04 maj 2013 - 17:37:54

Jak ktoś szuka korepetytora w swoim mieście, to może warto zerknąć na ofertę e-korepetycje.net? Baza nauczycieli dotyczy całego kraju i różnego przedziału cenowego. Osobiście korzystałem z korepetytorów z matematyki i fizyki. I było wartowinking smiley więc jak ktoś jeszcze jest w potrzebie to myślę, że warto zajrzeć:p

Autor: rolbescik (IP zapamiętane)
Data: 10 lip 2013 - 16:33:32

Nuss ja patrzyłem na tę stronę ale warto by mieć kogoś sprawdzonego i polecengo przez kogoś niż w ciemno

Moja firma Rolbest Rolety oferuje rolety wewnętrzne i stropy teriva do budowy domów.

Autor: TheodoreQWE2429 (IP zapamiętane)
Data: 28 gru 2014 - 14:52:31

Możecie polecić jakieś dobre kursy maturalne z matematyki? Chciałbym się jeszcze trochę przygotować. Najchętniej skorzystam z oferty kursów przez internet.

Autor: Michalinka1814 (IP zapamiętane)
Data: 21 sty 2015 - 23:21:15

Mimo, że ja nigdy fanką matematyki nie byłam to uważam, że jest potrzebna i to chyba także na maturze. Jej znajomość może wiele pomóc w przyszłości, więc warto uczyć się matematyki i innych ścisłych przedmiotów.

Autor: Katarzynka245@interia.pl (IP zapamiętane)
Data: 17 lut 2015 - 07:16:54

Zad.1 Kierując się zdrowym rozsądkiem odpowiedz: O ile stopni spadła temperatura?
Temperatura Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
wieczór 2000 7o 10o 10o 5o 0o -1o -2o
rano 700
nast. dnia 1o 0o -2o -5o -6o -10o -5o
Różnica temperatur

Zad.2 Trzech panów miało konta w banku
Henryk Jan Marek
Stan konta 1000 zł -500 zł -200 zł
Stan konta
wraz z premią

Autor: riandamimi@gmail.com (IP zapamiętane)
Data: 07 cze 2016 - 11:22:01

I never seen a very unique and interesting writing like this post, very well and good job.
Thumbs up for you
BandarQ
BandarQQ
Bandar Q
Bandar Poker
Agen Domino
Domino QQ

Autor: jangkrikmewah (IP zapamiętane)
Data: 17 paź 2016 - 13:51:47

Autor: jangkrikmewah (IP zapamiętane)
Data: 07 lis 2016 - 19:02:07

Autor: Bangokecapkecap (IP zapamiętane)
Data: 07 lis 2016 - 19:24:54

wow, awesome post.Really thank you! Will read
LINK ALTERNATIF POKER

Idˇ do strony: 1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 1 z 21

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.