AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Korepetycje : 
Korepetycje i lekcje - szukam nietypowych itp. 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
SPRZEDAM PREZENTACJĘ MATURALNĄ
Autor: Agata (IP zapamiętane)
Data: 12 maj 2006 - 00:22:10

Sprzedam prezentację maturalną na ezgamin z j.polskiego: "Literackie, malarskie, muzyczne wizje ogrodu. Omów zagadnienie na wybranych przykładach." Prezentacja zdana na 100%. Dodatkowo dołączam 2 kolorowe reprodukcje obrazów potrzebne do prezentacji.
Cena:100 zł , kontakt baranek_a@o2.pl

Re: SPRZEDAM PREZENTACJĘ MATURALNĄ
Autor: Paula (IP zapamiętane)
Data: 25 maj 2006 - 20:23:32

Mam do sprzedania prezentacje: Portret dziecka w literaturze i malarstwie. W sprawie ceny i dalszych szczegółów piszcie na emaila.

Autor: Kasia (IP zapamiętane)
Data: 23 cze 2006 - 19:20:45

Mam do sprzedania prezentacje maturalną. Jej tematem jest: "Człowiek w sytuacji próby w literaturze o wojnie i totalitaryzmie. Przedstaw wybrane sylwetki". Do pracy dołączone sa: bibliografia, ramowy plan wypowiedzi(wg mnie dobry-pomocny) oraz strona z cytatami. Praca zostala oceniona przez komisję na 20 pkt. Wystarczy sie jej tylko nauczyc i gotowesmiling smiley Praca byla pisana pod okiem nauczyciela. Cena tej pracy to 120zl. (mozliwosc negocjacji). Zainteresowanych prosze o kontakt mailowy: kaha2001@interia.pl

Relacje polsko żydowskie- sprzedam prezentację maturalną
Autor: Elka19 (IP zapamiętane)
Data: 25 paź 2006 - 12:46:50

Hej mam na sprzedanie prezentację maturalną o temacie "Relacje polsko
żydowskie w literaturze współczesnej".
Dostałam za nią 20 pkt. Kosztowało mnie to wiele pracy i wysiłku ale warto
było.
Dodatkowo do pracy dołączam - KONSPEKT pracy, - BIBLIOGRAFIE, - pytania do
tematu pracy , wystarczy się nauczyć i tą maturę zdać. Cena 80 zł (możemy
sie dogadać:-)
Kontakt: email sheanddream@onet.eu

nr gg: 8755299

Autor: adolfjems (IP zapamiętane)
Data: 07 maj 2018 - 07:21:23

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.