AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Ogłoszenia : 
Ogłoszenia - oddam, sprzedam, kupię, wymienię... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Szkolne plecaki - czy warto?
Autor: joanna90 (IP zapamiętane)
Data: 08 lip 2020 - 14:55:42

Każdy rodzic, który wybierał już pierwszy plecak szkolny dla dziecka doskonale wie, jak ważne jest aby postawić na jakość, wytrzymałość i łatwy materiał do prania. Skórzane plecaki są wygodne, często dobrze dopasowane i stworzone z bardzo solidnych materiałów. Dzięki [gimnazjum-1.pl] możesz być pewny/pewna że to dobra inwestycja.

[e-stilomalbork.pl]

Re: Szkolne plecaki - czy warto?
Autor: Adrianna75 (IP zapamiętane)
Data: 17 lip 2020 - 09:32:11

Ja ostatnio jak zaprowadziłam swoją córkę do prywatne przedszkola katowice to zauważyłam, że wiele dzieci ma już swoje plecaki. Zastanawiałam się sama czy nie kupić dla swojej pociechy winking smiley

Re: Szkolne plecaki - czy warto?
Autor: pietruszka55 (IP zapamiętane)
Data: 07 sie 2020 - 12:20:10

Oprócz plecaków z pewnością potrzebne Wam będą najróżniejsze artykuły szkolne. Czy wiecie, gdzie najlepiej ich szukać? Podpowiem, że można je zakupić bez wychodzenia z domu - wystarczy odwiedzić biurowy sklep internetowy Biurwa: https://biurwa.pl/artykuly-szkolne.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.