AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Ogłoszenia : 
Ogłoszenia - oddam, sprzedam, kupię, wymienię... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Dom
Autor: alicjast (IP zapamiętane)
Data: 02 lip 2020 - 12:34:37

Hej. Co myslicie o Pabianicach? Mnie bardzo kusi opcja kupienia tam domu o tutaj https://osiedlebliskawola.pl/domy-na-sprzedaz-pabianice/ Myslicie ze nie bede zalowal tej decyzji? Jaka jest to okolica? Pozdrawiam.

Re: Dom
Autor: karol3332 (IP zapamiętane)
Data: 06 lip 2020 - 07:19:09

Jak ktoś posiada dom to na pewno powinien je ubezpieczyć. Sam na przykład ze swojej strony polecam bardzo dobre ubezpieczenie [polisoteka.pl] .Z tego ubezpieczenia już nie raz korzystałem i zawsze było bardzo dobrze.

Re: Dom
Autor: Karol927 (IP zapamiętane)
Data: 06 lip 2020 - 14:44:46

No nie wiem a Nie lepiej było czegoś poszukać w Łodzi tam wiele kamienic stoi pustkami

[przasnysz.co.pl]

premium e liquid uk
Autor: rohit sharma (IP zapamiętane)
Data: 10 lip 2020 - 07:01:07

We&#8217;ve created the Vapepal free trial bottle offer to make it easy and risk-free to try our productspremium e liquid uk
because we know that switching to a new e liquid can feel a little daunting.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.