AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Ogłoszenia : 
Ogłoszenia - oddam, sprzedam, kupię, wymienię... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Ogród
Autor: DariuszKowalski (IP zapamiętane)
Data: 25 maj 2020 - 22:04:03

Poszukuję nowej dmuchawy do 300 zł. Czy polecacie firmę Stiga? Ma nawet interesujący sprzęt, ale jej nie kojarzę [www.stiga.pl]

Re: Ogród
Autor: OkiDoki3+ (IP zapamiętane)
Data: 02 cze 2020 - 09:05:06

A tego to ja nie wiem, ale skoro masz ich stronę internetową to po prostu sprawdź ich ofertę i poszukaj na ich temat opinii. Ja w każdym bądź razie bym tak zrobiła, bo jednak w necie można wiele bardzo cennych informacji uzyskać. Ja nawet w ten sposób znalazłam ten sklep [www.gardenowo.pl] w którym to zamówiłam kilka świetnych nawozów do ogrodu

Autor: Dominika_1988 (IP zapamiętane)
Data: 08 cze 2020 - 12:30:22

Do pielęgnacji ogrodu polecam sprawdzić sklep [wpolu.pl]

Autor: jjusti18 (IP zapamiętane)
Data: 15 cze 2020 - 19:31:17

Nie ma nic piękniejszego, jak po prostu zadbany ogród. Niewiele trzeba, wystarczy przycinać roślinki, kosić trawę i nasz ogród będzie piękny. Jak nie macie czasu na takie zabiegi, to nawet wystarczyłoby kupić sobie takiego [www.stiga.pl] robota koszącego. Jest to naprawdę super urządzenie i jakie wydajne.

Autor: MałaCzarna89 (IP zapamiętane)
Data: 19 cze 2020 - 14:11:52

Co do ogrodu warto tutaj wspomnieć o sklepie [galeriaogrodu.pl] . Tam możecie zakupić do artykuły, które bardzo wam się przydadzą przy aranżowaniu swojego ogrodu. Ja planuje tam kupić nasiona kwiatów oraz agrowłókninę, która przyda mi się do kształtowania i odgradzania terenu kwiatowego. Wiecie co mam na myśli. Chce zrobić taki ozdobny ogródek.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.