AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Ogłoszenia : 
Ogłoszenia - oddam, sprzedam, kupię, wymienię... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Dom
Autor: alicjast (IP zapamiętane)
Data: 20 maj 2020 - 20:30:20

Dzien dobry. Czy moglibyscie mi pomoc przy wyborze domu? Szukam czegos dla mojej corki na prezent. domy na sprzedaż pabianice Myslalem o czyms takim. Na prawde robi wrazenie. Jak sadzicie?

Re: Dom
Autor: hurtins1 (IP zapamiętane)
Data: 01 cze 2020 - 09:35:49

Budując dom miej pewność, że poprawnie zostaną wykonane instalacje w Twoim domu.
Korzystałem z usług Pamar Hurtownia hydrauliczna Katowice.

Można również o nich tutaj przeczytać: https://mojekatowice.pl/is,hurtownia-hydrauliczna-katowice,270925,884988.html

Autor: loraa (IP zapamiętane)
Data: 05 cze 2020 - 20:53:55

Akurat ja jeszcze domu nie będę budowała, ale może kiedyś mi się to uda. Na ten moment najbardziej jestem zadowolona, że szybko sprzedałam swoje mieszkanie w Warszawie. Zgłaszając się do firmy https://skup-mieszkan.nieruchomosci.pl/bezpieczenstwo-sprzedazy-nieruchomosci/ również wiedziałam, że całość transakcji odbędzie się w bardzo bezpieczny sposób.

Autor: impett5 (IP zapamiętane)
Data: 24 cze 2020 - 09:27:58

A może zastanawiasz się nad zakupem idealnego mieszkania? Dla wielu osób życia w domu nie jest tak korzystne. Przede wszystkim ze względu na opcję związaną z pracy wokół domu i działań ogólnych. Ważne jest aby wiedzieć co jest dla nas ważne. Najistotniejsze jest jednak aby było nam dobrze i wygodnie. Poszukaj zatem ciekawych propozycji mieszkaniowych.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.