AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Ogłoszenia : 
Ogłoszenia - oddam, sprzedam, kupię, wymienię... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Kredyt na sklep
Autor: Marcinnow (IP zapamiętane)
Data: 24 sty 2020 - 11:19:53

Witam. Chciałbym zaciągnąć kredyt i otworzyć sklep u siebie w mieście. Potrzebuję w tym celu około 100tys zł. Sądzę, że będzie mi go dużo łatwiej zdobyć przy pomocy jakiejś zewnętrznej firmy, która posiada lepsze oferty kredytowe niż jednostka. Znajomy polecił mi ostatnio [imperiumfinanse.pl]. Czy ktoś już z Was korzystał kiedyś z ich usług?

Re: Kredyt na sklep
Autor: loraa (IP zapamiętane)
Data: 26 lut 2020 - 19:03:45

Mi udało się rozpocząć działalność bez zaciągania kredytu i jestem zdania, że można to zrobić ale ciężką pracą. W sumie jest to sklep internetowy, ale mi wystarcza aby się rozwijać. Klienci wybierając odpowiedni produkty klikają w opcję wejdź w szczegóły i już mogą coś zamówić. Płatności online obsługują wszystkie wpłaty.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.