AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Ogłoszenia : 
Ogłoszenia - oddam, sprzedam, kupię, wymienię... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Makijaż permanentny brwi (Poznań)
Autor: jareknowak12 (IP zapamiętane)
Data: 12 lip 2018 - 15:40:59

Poznański gabinet Piękny Permanentny Magdalena Stasz oferuje profesjonalny makijaż permanentny. Wykorzystujemy różne technik makijażu permanentnego brwi:
Microblading - metoda włoskowa
Ombre - metoda maszynowa
Hybrydową - połączenie metody ręcznej i maszynowej.
Wysokie umiejętności kosmetyczki i wysoka jakość pigmentu gwarantują uzyskanie trwałych i idealnych wyników estetycznych.

Re: Makijaż permanentny brwi (Poznań)
Autor: patjus (IP zapamiętane)
Data: 13 lip 2018 - 09:12:14

xxxxx

Autor: mart_dyskutantka (IP zapamiętane)
Data: 19 lip 2018 - 16:22:39

Autor: MałaCzarna89 (IP zapamiętane)
Data: 28 paź 2018 - 14:14:11

Jeżeli chodzi o mnie to ja sama sobie kształtuje/ maluje brwi. Wtedy przynajmniej mam taki kształ i ich wielkość jaką chce. Jakiś czas temu wypróbowałam do tego puder do brwi Golden Rose Eyebrow Powder 106 [malahit.pl] no i naprawdę dzięki niemu brwi wyglądają ładnie i naturalnie. Teraz w malahit.pl widziałam, że jest promocja - 20% i chyba ksoztuje 7,12 zł. Także ponownie się zaopatrzę w niego.

Autor: Tabacal (IP zapamiętane)
Data: 24 lut 2019 - 13:05:24

Zdecydowanie warto wybrać ofertę [laserskincare.pl]
Mają świetne metody smiling smiley

Autor: tamarra (IP zapamiętane)
Data: 22 kwi 2019 - 18:15:56

Ja po wielu latach codziennego malowania brwi zdecydowałam się w końcu na taki makijaż. Koleżanka poleciła mi miejsce, z którego sama skorzystała [www.permanentny.com] . Makijaż został jak dla mnie wykonany po mistrzowsku. Brwi mają idealny kształt oraz odcień. Wyglądają bardzo naturalnie, a na tym mi bardzo zależało. Uważam to za doskonałą decyzję. Teraz każdego dnia mam idealne brwi, nawet na basenie smiling smiley.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.