AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Kosmetyki naturalne
Autor: cosmeticos (IP zapamiętane)
Data: 12 kwi 2020 - 08:24:00

Cześć smiling smiley
Jeśli ktoś z Was szuka ciekawych i nietuzinkowych naturalnych kosmetyków - zapraszam do sprawdzenia nowej drogerii internetowej [www.cosmeticos.pl] - znajdziecie tam kosmetyki naturalne z różnych zakątków Europy. Taki unikatowy kosmetyk również zda egzamin, jeśli szukacie ciekawego prezentu dla bliskich! smiling smiley

Re: Kosmetyki naturalne
Autor: MalutkiPastuch (IP zapamiętane)
Data: 07 maj 2020 - 11:01:38

Hej!
Ja mam natomiast pytanie dotyczące kosmetyków naturalnych. Tzn. Jakie kosmetyki są dobre na trądzik? Generalnie fajnie by było gdyby były dostępne tutaj: [apteka.bonifratrzy.pl] bo do tej apteki mam najbliżej grinning smiley

Autor: OkiDoki3+ (IP zapamiętane)
Data: 07 maj 2020 - 15:55:05

Także jestem zdania, że nie ma to jak kosmetyki z naturalnego składu. Bo takie kosmetyki są znacznie lepszej jakości no i nie zawierają tych wszystkich ulepszaczy i nie występuje po nich uczulenie. Szukając w internecie jakiegoś dobrego balsamu do ust trafiłam na taką ofertę [www.perfumesco.pl] z której oczywiście skorzystałam. A czy wy w ogóle jesteście za używaniem takich balsamów do ust?

Autor: ewelka89 (IP zapamiętane)
Data: 11 maj 2020 - 15:12:37

z kosmetyków o naturalnym składzie mogę polecić markę Weleda: https://www.apo-discounter.pl/weleda-c-596

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.