AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
ciągły ból pleców
Autor: Kasia17_17 (IP zapamiętane)
Data: 05 wrz 2019 - 11:15:22

Hej. Od jakiegoś czasu cierpię na uporczywe bóle pleców. Kupiłam fotel ergonomiczny i faktycznie pomaga, ale tylko w dzień, jak siedzę. W nocy dalej boli tak, że nie mogę spać. Co może pomóc? Czy poduszka ortopedyczna to dobre rozwiązanie?

Re: ciągły ból pleców
Autor: Szamanka (IP zapamiętane)
Data: 10 wrz 2019 - 13:50:34

Taki tryb życia sprzyja bólom pleców oraz wielu innym dokuczliwym dolegliwościom.Warto je minimalizować,warto postawić na więcej ruchu,sportu,na większą aktywność fizyczną.Niekoniecznie musi to być sport wyczynowy,można zwyczajnie zacząć od rozwojowych zajęć w klubie fitness [www.energym.com.pl]
Klub oferuje zajęcia z jogi,tańca,a dla bardziej ambitnych nowoczesną siłownię.

Autor: kardamonka (IP zapamiętane)
Data: 04 gru 2019 - 18:09:06

Spróbuj smarować kilka razy dziennie żelem Traumeels (https://www.cefarm24.pl/heel-traumeel-s-zel-50-g.html#). Ból powinien minąć,no i żel ten można stosować długoterminowo.

Autor: Portia_Loca (IP zapamiętane)
Data: 06 gru 2019 - 10:45:46

Może idź na masaż albo na takie ćwiczenia na zdrowy kręgosłup.

Autor: ynos89 (IP zapamiętane)
Data: 11 gru 2019 - 10:11:14

Witam serdecznie!

Według mnie w przypadku bólu, warto się udać na rehabilitację. Dobrze jest jednak wcześniej trochę na ten temat poczytać. Tak się akurat składa, że mogę wam polecić ciekawy artykuł na ten temat. Znajdziecie go o tutaj [wojnar.pl] Ja dowiedziałem się z niego wielu interesujących informacji, o których nie zdawałem sobie wcześniej sprawy. Przykładem mogą być tutaj informacje dotyczące przebiegu prawidłowej rehabilitacji. Koniecznie sprawdźcie sami ten temat. Pozdrawiam i życzę zdrowiasmiling smiley

Autor: Areks (IP zapamiętane)
Data: 22 gru 2019 - 17:49:47

Skoro borykasz się od dłuższego czasu z bólem pleców ja polecałbym Ci wybrać się do świetnych specjalistów w CitoCare w Toruniu. Na stronie: http://www.citocare.pl/ znajdziesz wszystkie istotne informacje. Ja jestem bardzo zadowolony z ich usług. Również dokuczał mi ból pleców. Dzięki nim w końcu się go pozbyłem.Mają świetne podejście do pacjentów.

Autor: Marsla (IP zapamiętane)
Data: 24 sty 2020 - 22:43:46

Czy zna ktoś może jakąś dobrą maść na ból kręgosłupa lędźwiowego?

https://portale-randkowe.online

Autor: kitadominoq (IP zapamiętane)
Data: 27 sty 2020 - 10:12:40

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.