AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Adwokat od rozwodów
Autor: Szamanka (IP zapamiętane)
Data: 15 maj 2019 - 17:11:44

Poszukuję adwokata kry ma doświadczenie w sprawach podziału majątku,rozwodu.

Re: Adwokat od rozwodów
Autor: dudusia (IP zapamiętane)
Data: 15 maj 2019 - 18:20:09

W takich sprawach warto zajrzeć do kancelarii [www.adwokat-soszka.pl]
Jest to kancelaria, w której znajdziesz adwokata doświadczonego,rzetelnego i z miłym podejściem do klienta.Kancelaria oferuje doradztwo,wsparcie na każdym etapie.

Autor: Vyderka (IP zapamiętane)
Data: 19 maj 2019 - 21:18:05

Wszystko co dotyczy spraw rodzinnych niestety jest dosyć skomplikowane. Jakiś czas temu w sieci znalazłam namiary na tą kancelarię: https://adwokat-majowska.pl/ Dokładnie przejrzałam sobie ich ofertę i wydaje mi się, że to dobry wybór. A Wy co sądzicie?

Autor: basialem (IP zapamiętane)
Data: 15 paź 2020 - 10:18:24

Sprawdzałam te kancelarie i jeszcze masę innych. Na ten moment zdecydowałam się skorzystać z usług [kancelaria-kurowski.pl] W sprawach rodzinnych to świetni fachowcy i z bardzo profesjonalnym podejściem do klienta. Jestem mega zadowolona..

Autor: proffeska (IP zapamiętane)
Data: 19 paź 2020 - 11:39:40

U mnie po roku małżeństwa okazało się, że mój mąż nie jest tym na kogo się kreował. Wcześniej był miły, kochany, czuły, a teraz nawet boję się wrócić do domu po pracy.. Nie chcę by ktoś ze znajomych jak na razie o tym wiedział, dlatego pytam tutaj. Znalazłam kancelarię adwokacką Wojas Pawlak w Gliwicach i pewnie się do nich odezwę, co wy na to?

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.