AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Okienko - dla nauczycieli (mniej poważnie) : 
Dla nauczycieli o wszystkim i na luzie... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idˇ do strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Jaki samochód dla rodziny?
Autor: anettsfg (IP zapamiętane)
Data: 13 cze 2019 - 00:45:45

Anteny Tetra, LTE, Wimax, 5 GHz, 2.4 GHz, konektory, złącza [www.bestpartner.pl]

Autor: pieknyolek (IP zapamiętane)
Data: 24 cze 2019 - 10:34:52

Jestem przekonany, że dla rodziny najlepszy będzie kombi ;p

[autoskup-szczecin.eu]

Autor: marzenloka (IP zapamiętane)
Data: 01 lip 2019 - 12:33:01

Kombi to zdecydowanie najlepszy wybór. A jeśli będziecie szukać auta na wynajem dla rodziny, to kliknijcie w ten link - przeniesie Was do artykułu na ten temat. Tam znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje.

Autor: PiotrP31 (IP zapamiętane)
Data: 11 lip 2019 - 11:53:00

Modeli jest mnóstwo. Zależy czego szukacie.

Autor: milena_w (IP zapamiętane)
Data: 30 lip 2019 - 10:40:56

Od kilku lat jestem wielką Fanką BMW, nie chodzi tylko o design ale przede wszystkim o komfort jazdy i niezawodność. Dlatego osobiście polecam Wam model BMW x3, najlepsze są zawsze od autoryzowanych dealrów, dlatego jestem dosyć mocno związana z Bawarią Motors.

Autor: kajtek102 (IP zapamiętane)
Data: 02 sie 2019 - 09:15:00

A macie jakieś sprawdzone miejsce, gdzie udajecie się z usterkami samochodów? Myślicie, że warto mieć jedno takie miejsce, czy lepiej wypróbować kilka? U mnie na przykład przydałaby się wymiana uszczelki pod głowicą i teraz rozglądam się za czymś dobrym

Autor: warda7 (IP zapamiętane)
Data: 06 sie 2019 - 13:57:21

może nie do końca dla rodziny, ale zapytam i tak smiling smiley zbieram informacje o stylach zabudowy pojazdów serwisowych, kto się podzieli swoją wiedzą i doświadczeniami?

Autor: marjusz (IP zapamiętane)
Data: 13 sie 2019 - 15:14:34

Combi może być tylko nie bierz z multitronic. Ja mam audi a4 i co jakiś czas mam problemy z multitronic. Jeździłem od mechanika do mechanika i każdy niby naprawił a po miesiącu dwóch znów to samo. Na razie od roku mam spokój byłem w serwisie ZMserwis i naprawili audi multitronic problem dostałem gwarancję i jak widać jest ok. Nie zapłaciłem też dużo za taką usługę, więc mogę ich polecić. Ale mimo wszystko radzę się zastanowić nad audi z multitronic bo to dość powszechny problem

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2019-08-20 15:18 przez marjusz.

Autor: alexandraola (IP zapamiętane)
Data: 06 wrz 2019 - 21:49:22

A ile Twoja rodzina liczy osób, bo może wystarczyłby sam SUV z pojemnym bagażnikiem. My na przykład mamy porche w wersji suv, a mąż jeździ na codzień lambo. Serwis Lamborghini Śląsk to już osoba kwestia, bo jak już postanowicie kupić auto, wybierzecie i kupicie to radzę z doświadczenia szukać mechanika. Nam to zajęło sporo czasu, bo nie każdy zna się na autach tej klasy. Po długich poszukiwaniach, kilku porażkach w końcu się udało.

Autor: tomaszgawronski81 (IP zapamiętane)
Data: 09 wrz 2019 - 22:42:55

Autor: AdamPiotr22 (IP zapamiętane)
Data: 28 wrz 2019 - 15:34:17

A może jakiś VAN? Dla rodziny moim zdaniem bardzo dobra opcja. Wszystko spakujesz, miejsca dużo. Chyba coś takiego lepszego jak zwykłe combi. Tutaj możesz znaleźć fajne polecane modele: [www.auto-motor-i-sport.pl]

Autor: loraa (IP zapamiętane)
Data: 03 lut 2020 - 19:55:07

W sumie jest dość sporo różnych pojazdów i jeśli chcemy mieć auto rodzinne to moim zdaniem należy kupować coś z segmentu kombi. Ważne jest również sprawdzenie auta przed kupnem Warszawa jeśli chcemy mieć pewność, że nasz samochód nie posiada żadnych wad ukrytych, które mogłyby się przełożyć na późniejsze jego użytkowanie.

Autor: OkiDoki3+ (IP zapamiętane)
Data: 04 lut 2020 - 07:51:44

Nie ważne jakiej marki kupimy samochód ważne by był on na tyle duży by pomieściła się w nim cala nasza rodzina. Teraz jest tyle na rynku fajnych modeli samochodów także sądzę, że każdy znajdzie dla siebie coś idealnego. My mamy Vana i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Ostatnio nawet kupiliśmy do niego wideorejestrator taki jak ten [twoja-elektronika.pl] aby mieć lepszy komfort jazdy. Poza tym nigdy nie wiadomo kiedy nam się on akurat przyda. A Wy jakie macie gadżety w swoich samochodach?

Autor: tamburyn (IP zapamiętane)
Data: 11 lut 2020 - 09:52:29

Nie wiem, jaki, ale ważne jest, żeby zrobić badanie, zanim się zacznie chodzić na kurs. Bo potem można się nieźle zblokować. Jeśli mogę coś zasugerować, to w Warszawie tutaj www.badania-kierowcow.warszawa.pl/cennik/ można pójść. Nie jest drogo (200 zł) , a jednak nie ma strasznie długich kolejek. I się sprawdzicie dokładnie, czy możecie być kierowcami.

Idˇ do strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.