AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Nauczyciel, profesor, reforma : 
Dla nauczycieli, wykładowców, o reformie... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Czy szukam folii na okno do ochrony przed słońcem?
Autor: sailmokn (IP zapamiętane)
Data: 30 sie 2020 - 16:12:49

Czy szukam folii na okno do ochrony przed słońcem?

Re: Czy szukam folii na okno do ochrony przed słońcem?
Autor: kleverok (IP zapamiętane)
Data: 04 wrz 2020 - 22:22:07

Odłożyłem rolety. To ratuje mnie przed upałem

Autor: arnitkina (IP zapamiętane)
Data: 05 wrz 2020 - 08:00:49

Możesz wybrać film na stronie [www.folie-expert.pl]. Podobała mi się jakość obsługi klienta. Dostałem jasną radę dotyczącą wyboru filmu. Następnie film został mi dostarczony kurierem UPS. Wraz z filmem dostałem narzędzie do mocowania folii na szybie

Autor: spaces (IP zapamiętane)
Data: 18 wrz 2020 - 13:52:17

I appreciate your hard work. Keep posting new updates with us. This is really a wonderful post. Nice Blog Very interesting and useful information on your website. Thanks for sharing the blog and this great information which is definitely going to help us. login steps

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.