AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Nauczyciel, profesor, reforma : 
Dla nauczycieli, wykładowców, o reformie... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Odpowiedni prezent
Autor: Profesor Severus Snape (IP zapamiętane)
Data: 10 lip 2020 - 08:02:35

W następnym tygodniu idę na urodziny jednak całkowicie nie mam pomysłu co kupić koleżance. Przeglądałem ostatnio torebki, jednak nie wiem czy idealnie trafie w gust. Co innego można podarować na prezent ?

Re: Odpowiedni prezent
Autor: Szymon565 (IP zapamiętane)
Data: 31 lip 2020 - 13:49:25

Książki, wino, pierdostułki do mieszkania. Torebki to zbyt ciężki temat. łatwo na minę się wtoczyć

Wrocław

Re: Odpowiedni prezent
Autor: sendok (IP zapamiętane)
Data: 20 sie 2020 - 02:45:08

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.