AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Nauczyciel, profesor, reforma : 
Dla nauczycieli, wykładowców, o reformie... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Jak planujesz trasy samochodowe?
Autor: arnitkina (IP zapamiętane)
Data: 15 maj 2020 - 07:52:17

W zeszłym tygodniu dostałem prawo jazdy. Dla mnie jest to radosne i niepokojące. Kiedy jechałem z instruktorem było łatwiej. Instruktor powiedział mi wszystko. I nawet trasa ruchu teraz ja sam.
Powiedz mi, jak zaplanować trasę po mieście lub między miastami? Jakich kart użyć?

Re: Jak planujesz trasy samochodowe?
Autor: bindhushrii (IP zapamiętane)
Data: 15 maj 2020 - 08:35:41

You can use GPS...that is easy

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2020-06-07 07:43 przez bindhushrii.

Autor: nancyjoseph (IP zapamiętane)
Data: 15 maj 2020 - 16:10:15

Facetime can be alluded to as a video-calling application which has been created by Apple Inc. for all the iOS clients. Facetime for windows 10 Aside from this, few key focuses may portray the Facetime application in a superior manner. In this way, here we have enrolled a few highlights of Facetime that can stamp stone in any case:

Autor: Kintaro (IP zapamiętane)
Data: 20 maj 2020 - 10:16:14

Ja tam mam GPS-a i on wszystko za mnie ładnie planuje. To jest świetna sprawa!

Autor: marissol (IP zapamiętane)
Data: 21 maj 2020 - 23:00:42

Jakie płyty i komputery? Jazdy? Czy jesteś poważny? Chciałbym cię zobaczyć podczas jazdy i z komputerem.
Polecam użyć karty online. Jest on dostępny z gadżetu. Dla mnie visit w strona internetowa najlepszetrasy rozwiązuje wszystkie problemy związane z planowaniem trasy. Mapa zostanie załadowana w krótkim czasie.

Autor: czewi (IP zapamiętane)
Data: 25 maj 2020 - 11:23:27

Może lepiej zostań przy hulajnodze.

Autor: Catherines (IP zapamiętane)
Data: 26 maj 2020 - 11:16:48

Sometimes there may be other considerations beyond just the driving distance or driving time. For example, perhaps you want to pick up groceries on your final stop or you may want to avoid busy streets during rush-hour. This is why we allow you to choose from several shortest routes and the quickest routes myprepaidcenter

Autor: zaramathew (IP zapamiętane)
Data: 02 cze 2020 - 14:09:41

Its decent application for the vehicle proprietors and riders. It's a kind of win for everybody, vehicle proprietors show signs of improvement usage and income for their rides Riders get modest, helpful and simple rides, Moreover you become acquainted with individuals and make new companions and the best part is you are adding to the en Really a decent and valuable application for the IT workers.
Carpooling in Chennai/ Carpool in Chennai Women are having greater duty in home just as in work place. We are getting rides at our favored chance to go to chip away at time. I have more companions while riding in snappy ride accomplices and I feel at this nonstop way of life we sp If you're sick of the cost and disturbance of driving alone, let West Michigan Rideshare assist you with associating with other people who might be thinking something very similar.

Autor: fidhasmith (IP zapamiętane)
Data: 03 cze 2020 - 08:06:17

A head selling purpose of vinyl flooring is that it's anything but difficult to spotless, a conspicuous medical advantage. Moreover, a few makers top their items with antimicrobial coatings or install wear layers with particles of silver, a powerful germ executioner. commercial carpet suppliers The thump against vinyl has more to do with indoor air quality. This is expected to the conceivably lung-aggravating and cerebral pain prompting VOCs that are off-gassed by vinyl flooring and the pastes customarily used to hold it down. On the off chance that you need to inhale simple, pick FloorScore-guaranteed covers and cements, which meet the structure business' most tough indoor-air-quality measures.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.