AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Nauczyciel, profesor, reforma : 
Dla nauczycieli, wykładowców, o reformie... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idˇ do strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3
wakacje? jeszcze?
Autor: E.Bennet (IP zapamiętane)
Data: 28 sie 2006 - 22:01:34

Wiem,że kto przypomni o końcu wakacji ten ma przegwizdane smiling smiley))

ale podzielcie się wrazeniami, gdzie ładowaliście akumulatory przed nadchodzącymi goracymi dniami w szkole?

i gdzie najlepiej smakują trunki? smiling smiley)

na mnie niepowtarzalne wrazenie zrobiła Praga, a juz piwo czeskie- miód w gębie smiling smiley)

Re: wakacje? jeszcze?
Autor: danutka (IP zapamiętane)
Data: 28 sie 2006 - 22:12:24

Wisła i Wiedeń.Jesteś zainteresowany.

Data: 28 sie 2006 - 22:14:25

no jasne! a co w tej Wiśle i Wiedniu? moze bliżej smiling smiley) w Wiedniu nie byłam ale kiedyś.... moze?

Autor: Anka (IP zapamiętane)
Data: 28 sie 2006 - 22:16:06

W tym roku - Wicie nad naszym morzem. Tylko 7 dni, bo obowiązki i kasa nie pozwoliły na więcej. Ale polecam wszystkim, którzy szukają pustych, czystych plaż i małej ilości atrakcji. A co do trunków, to na razie 0, bo jestem producentką mleka dla mojej małej córeczki. polecam taką babską booombe kaloryczną: 1/5 wódki. 1/5 malibu, 1/5 blue curacao {nie wiem czy tak sie to pisze} dolełnić mlekiem skondensowanym niesłodz, dodać 2 kostki lodu i do sheikera. Przelać do wysokiej szklanki i przybrac bitą smietana lub lodami. Nie tylko pyszne, ale i rozkładające.

Autor: poker (IP zapamiętane)
Data: 28 sie 2006 - 22:17:09

,,Jesteś zainteresowany" - do Eli?

Data: 28 sie 2006 - 22:20:45

poker? a Tobie to nigdy się literki na klawiaturce nie pomyliły?

lepiej powiedz, gdzie byłeś?

Data: 28 sie 2006 - 22:23:41

Nie mam się czym chwalić bo nigdzie. Może na drugi rok. Jakoś te wakacje nie były takie jak zwykle.

Data: 28 sie 2006 - 22:24:04

nie wiedziałam,że E.Bennet to Ela. poker tematem,oczywiście

Data: 28 sie 2006 - 22:25:35

smiling smiley))

Data: 28 sie 2006 - 22:32:20

praca jest wspaniała,ale jak przed nią wyluzujesz

Data: 28 sie 2006 - 22:35:51

żeby jeszcze było za co wyluzować

Data: 28 sie 2006 - 22:45:42

nie chodzi tak o kasę, dobry pomysł jest na wagę złota

Data: 28 sie 2006 - 22:49:49

masz rację, ale żeby gdzieś dalej pojechać to woreczek stuweczek wskazany, prawda? a nie zawsze jest.

Data: 28 sie 2006 - 22:58:00

kilka dni poza domem(namiot i plecak)przejazdy na stopa, widoki darmowe,micha z puszki ,tak też można

Autor: zdzisław (IP zapamiętane)
Data: 29 sie 2006 - 01:24:44

Byliśmy w lipcu nad morzem w Kolobrzegu. Upał dał nam się we znaki. Ostatnio słuchałem koncertów orkiestry barokowej w Paradyżu. Starzy bywalcy przyjechali min . z Krakowa, Gniezna, Niemiec, Francji. Koncerty i muzyka wyborna, polecam za rok.

Autor: losiotr (IP zapamiętane)
Data: 29 sie 2006 - 10:08:03

Wybrałam się z mężem moim do Paryża! Cudo, polecam. Będe wspominala i wspominała i ........ smiling smileysmiling smiley

Autor: catarina (IP zapamiętane)
Data: 29 sie 2006 - 10:17:00

Mnie znajomi w ostatni weekend namówili na loty na paralotni - rewelacyjna sprawa, choć nie wiem czy odważyłabym się drugi raz. Poza tym nie ma to jak noc na plaży nad Bałtykiem - ładuje akumolatory na cały nastepny rok.

Autor: Lizzy (IP zapamiętane)
Data: 29 sie 2006 - 11:04:52

a ja już się cieszę, ze idę do szkołysmiling smiley dowiedziałam się jaki mam plan i klasy - jak na razie miód malina!!!! A już myślałam, że nie bedzie mi sie chciało wracać po 17 miesiącach nieobecności.

Autor: iza (IP zapamiętane)
Data: 29 sie 2006 - 11:25:32

a mnie jest smutno ...szef mnie nie lubi i jak tu wracac do pracy...

Data: 29 sie 2006 - 13:12:43

Iza, najważniejsze byś Ty lubiła szefa smiling smiley) wtedy i w pracy lepiej się poczujesz

Idˇ do strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.