AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Nauczyciel, profesor, reforma : 
Dla nauczycieli, wykładowców, o reformie... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
do j.t. pozytywne efekty
Autor: madika (IP zapamiętane)
Data: 22 sie 2006 - 09:38:45

j. t. ty jesteś tu omnibusem, więc może mi wyjaśnisz....
nauczyciel ubiegający się o stopień n-la dyplomowanego w ust.2 pk1 ma uzyskać pozytywne efekty w pracy...itd W pk2 i pk 3 o tych pozytywnych nie ma nic mowy, czemu więc kuratoria domagają się wykazania tych pozytywnych efektów rónież w pk 2 i pk3 ???? Przyznam szczerze że o ile w dzieleniu się jestem w stanie je wykazać (te nieszczęsne pozytywne efekty), to już w wykorzystaniu wiedzy informacyjnej, będzie to lekko naciągane i trochę śmieszne, pracuję w przedszkolu i nie chcę tu opisywać za wiele o pracy dzieci na komputerze, ponieważ ogólnie wiadomym jest że dzieciaki przy tych kopmuterach za dużo przesiadują...... wrrrrr.... mam dosyć tego dyplomowania!!!! dzięki

Re: do j.t. pozytywne efekty
Autor: kava72 (IP zapamiętane)
Data: 22 sie 2006 - 10:11:38

Przeciez możesz napisać, że dzięki temu, iż ty posługujesz sie technologią inf. mogłas przygotowywac np. czytelne, etetyczne karty pracy itd. Tech.inf. to także internet, więc mogłas korzystać z publikacji, portali, edukacyjnych, odwiedzalas fora dyskusyjnesmiling smiley)), ktore pozwolily Ci podnieść stan twojej wiedzy. Dzieki umiejetności obsługi komputera przygotowałaś dokumentacje na nauczyciela dyplomowanego.Przygotowywałas dyplomy itp

Data: 22 sie 2006 - 12:23:19

owszem, ja to wszystko napisałam, ale brakuje mi już inwencji jak to odnieść do pozytywnych efektów pracy, a poza tym wkurzają mnie te nie mające odniesienia do ustawy alecenia KO, jeżeli nie ma tego w ustawie to po co kuratorium tego wymaga??? jakim prawem??? :-)

Autor: bronia (IP zapamiętane)
Data: 22 sie 2006 - 12:29:27

Moje kuratorium trzyma się rozp. i nie domaga się cudów na patyku. Jak zdążyłam się zorientować wszystkie nasze komisje trzymają się przepisów i basta. Wspołczuję Ci, madiko, jeśli u Ciebie jest inaczej. Sugeruję, abyś w analizie "polukrowała" to i owo. Słodko pozdrawiam. Właśnie piekę szarlotkę, może kawałeczek?

Data: 22 sie 2006 - 12:53:44

bronia, a co tam, daj kawałek. JUż i tak od tego ciągłego siedzenia przy kompie mam oponę wokół bioderek, t e 500kalorii już bardziej nie zaszkodzi, a z tymi efektami to całkiem niechcący weszłam na stronu KO w wawie i kielcach i to dojrzałam, nikt wcześniej mi nie móił że to mkonieczne, ale przeglądając teczki widziałam u ludzi te odniesienia, sama się dziwiłam,

Autor: bronia (IP zapamiętane)
Data: 22 sie 2006 - 13:39:28

Ja oblizuję już paluchy; uwielbiam ten jabłuszkowo-miodowy zapach i smak! Mam nadzieję, że Tobie również będzie smakowało. Tak na serio: zjedz coś słodkiego, to pomaga spojrzeć bardziej pobłażliwym okiem na absurdy.
Ps. No i co z tego, że znów wkręcam niepedagogiczne treści? :-)

Data: 22 sie 2006 - 14:03:44

bronia w nosie z treściami, nawet nauczyciel jest czasami tylko dzieckiem, ja żeby nie zwariować układam sobie scrabelki i to mi chyba lepiej wychodzi niż puzzel p.t. DYPLOMOWANIE, dzięki za wirtualną szarlotkę ;-)))

Autor: Magda (IP zapamiętane)
Data: 22 sie 2006 - 15:10:24

cała ta biurokracja zwiazana z awansem to duża "pierdoła" sterta bzdurnych papierów nikomu i niczemu nie służąca. Produkcja makulatury. Wiem coś na ten temat jestem "dyplomowana'". I co mi z tego pracuję na wsi i nie mam etatu. To woła o !!!!!!!!!. Współczuję wszystkim piszącym tz. 'awanse"

Autor: ania (IP zapamiętane)
Data: 22 sie 2006 - 15:13:52

,,pozytywne efekty" wynikają z dalszej części rozporządzenia, wynika z niej,że trzeba przygotować opis i analizę i wpływ na podniesienie jakosci pracy szkoły oraz sprawozdanie i uzykane efekty działań. najbardziej głupie jest to ,że te efekty z reguły są lekko wydumane :-) powodzenia madika!

Autor: Dana (IP zapamiętane)
Data: 22 sie 2006 - 15:14:51

Opisy i analizy kwieciście ubarwić, podkreślić, wytłuścić, nadać zdaniom odpowiedniego polotu. Wszystko będzie super! Życzę powodzenie wiatru pod skrzydła.

Data: 22 sie 2006 - 15:17:50

brawo ania!!!!!!!!!! masz racje, znalazłam &9 ust4 pkt 1 dzieki, nic musze to ukwiecic

Autor: adolfjems (IP zapamiętane)
Data: 13 maj 2018 - 08:51:11

Autor: rosse (IP zapamiętane)
Data: 01 sie 2020 - 03:42:23

Autor: sendok (IP zapamiętane)
Data: 20 sie 2020 - 02:43:15

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.