AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Nauczyciel, profesor, reforma : 
Dla nauczycieli, wykładowców, o reformie... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
metody aktywizujące- pomocy
Autor: laura (IP zapamiętane)
Data: 07 sie 2006 - 14:08:15

Bardzo prosze o pomoc moje pytanie jakie metody aktywizyjąc mozna wukorzystac na lekcji matematyki????????????????????????????????????(wiem ze burze mózgów ale jakie jeszcze mozna wykorzystać?????? Pomocy

Re: metody aktywizujące- pomocy
Autor: catarina (IP zapamiętane)
Data: 07 sie 2006 - 14:42:28

Nie jestem matematykiem ale wiem, że świetnie sprawdzają się wszelkiego rodzaju symulacje i gry edukacyjne, które idealnie pasują do matematyki (np. przy temacie o procentach zabawa w sklep z letnimi promocjami).

Autor: Tadeusz (IP zapamiętane)
Data: 07 sie 2006 - 15:00:26

np. metoda projektu [eduseek.interklasa.pl]
a tu masz bibliografię do interesującego Cię zagadnienia [scholaris.pl]

Autor: Małgorzata (IP zapamiętane)
Data: 09 sie 2006 - 18:46:10

Na stronie gazety wyborczej w akcji nauczyciel z klasą można szukać scenariuszy lekcji z różnych przedmiotów przeprowadzanych metodami aktywizującymi

Autor: adolfjems (IP zapamiętane)
Data: 13 maj 2018 - 08:58:29

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.