AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Nauczyciel, profesor, reforma : 
Dla nauczycieli, wykładowców, o reformie... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idˇ do strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 2 z 4
Re: kółeczko
Autor: Lizzy (IP zapamiętane)
Data: 05 sie 2006 - 10:12:51

myślę, ze masz większe szans niż inni, aby zostać radnym - nie tylko dlatego, ze jesteś jaka jesteś i to jest szansa, ale dlatego, że dużo osób Cię zna i woli głosować na znane osoby, nawet jeśli do końca nie zna ich programu. Trzymam kciuki.

Autor: ela (IP zapamiętane)
Data: 05 sie 2006 - 10:14:41

o kurczę! przypomniałas mi o istotnej sprawie...
Kochani, ja nie mam jeszcze programu sad smiley(((( pomożecie?- słynne hasło nadal aktualne

Data: 05 sie 2006 - 10:21:04

umiem słuchać, znam problemy - razem zmienimy wiele
( populizm, ale skuteczny)
chcę zadbać o:
- skuteczne przygotowanie młodziezy do walki na rynku pracy,
- bezpieczeństwo w szkołach,
- podniesienie poziomu edukacji w naszej gminie ( może się ktoś nabierze - i tak nie będziesz miała kasy na np. mniejsze klasy)
- edukację informatyczną ( moze się da jesli gmnina wystąpi do UE o kompy) wśród młodzieży
- bezpłatne zajęcia dla młodzieży w ramach czasu wolnego

Autor: bronia (IP zapamiętane)
Data: 05 sie 2006 - 10:22:25

No!

Data: 05 sie 2006 - 10:49:24

dzięki smiling smiley Lizzy,

no broniu, co? smiling smiley))

Data: 05 sie 2006 - 12:13:21

No że niby zgadzam się z Lizzy. Taki "lukier" dobrze chwyta!

Data: 05 sie 2006 - 12:16:46

hi, hi...lubię jak się ktoś ze mną zgadza. Bronia, czy u Ciebie też deszcz?A u Ciebie Ela?

Data: 05 sie 2006 - 12:22:22

DESZCZ! O mały włos, a bym zapomniała jak się mówi na to coś co z góry leci!

Data: 05 sie 2006 - 12:24:23

u mnie też pada, szczególnie mocno widzę to na przykładzie mojego prania, z którego od 2 dni woda wypłukuje proszek...

Data: 05 sie 2006 - 12:40:47

ja wyszłam po gazetę, a po powrocie moja fryzura wygląda jak u sycylijskiej wdowy!

Data: 05 sie 2006 - 12:49:01

a u mnie słoneczko i pranie schnie ładniutko, wybieram się do ogródka plewić kwiatuszki, bo w poniedziałek wyjazd!!!!! mam nadzieję,ze o mnie nie zapomnicie i jak przyjadę to gotowy "lukier" będę miała...

Data: 05 sie 2006 - 12:59:08

Na bank!

Data: 05 sie 2006 - 13:50:19

nie zapomnimy, trzymać kciuki bedziemy za powodzenie wyjazdu i odpoczynek

Autor: agnieszka (IP zapamiętane)
Data: 05 sie 2006 - 13:59:01

wreszcie fajnie sie zrobiło!!! wszystkiego dobrego

Data: 05 sie 2006 - 14:06:58

No!

Data: 05 sie 2006 - 15:39:30

agnieszko, fajnie? że co? deszcz, sloneczko czy to,ze jesteśmy?

a bronia dalej- najkrótsze wypowiedzi? smiling smiley))

chwilowo odpoczywam od pracy fizycznej... ogródek nabiera wyglądu

a Wy co? leniuchujecie? zapraszam na popołudniową kawkę...

Data: 05 sie 2006 - 15:58:50

przychodzę z bananami w cieście nalesnikowym z bitą smietaną, lodami i sosem malinowym na goraco...Normalnie plecy mnie bolą - najpierw sprzątanie po malowaniu, terazorządki sobotnie, a potem gril...Już nie pada.

Data: 05 sie 2006 - 16:08:20

łomatkobosko! ale pychota smiling smiley)) koniecznie przepis

nie bardzo do kawy pasuje, ale ja mam sałatkę śledziowo-pomodorową...też dobra

Data: 05 sie 2006 - 16:23:25

to przepis poproszę na sałatkę.
A moje pychotki to tak: banana przekroić wzdłuż, zanurzyć w cieście naleśnikowym, usmazyć. Na podłużny talerz, najlepiej białay, bo ładnie wyglada - połozyć winogrono, plasterki brzoskwini, rodzynki i co kto lubi z owoców w sposób dekoracyjny. Upieczonego babana obok, obok tego lody, na to bitą śmietanę, na bitą smietanę sos malinowy na goraco ( kbek malin, mogą być jagody, wiśnie wrzucić do pó porcji ksielu minutka i poddusić chwilę, zeby były gorace i puściły nieco soku, zamerdać), na to kilka wiśni, winogron i.........1000 kalorii murowane, ale jakie pyszne.,.Zwłaszcza kiedy lody zaczną się rozpuszczać pod wpływem babana.Jeść nozemi widelcem, bo inaczej sie nie da, w pogotowiu trzymac także łyżeczkę smiling smiley))) Robi wrażenie i zbija z nóg, pracochłonne nie jest.

Data: 05 sie 2006 - 17:45:43

Elu, ja także proszę o przepis na sałatkę. Mój pomysł na szybki deser do kawy: gofry (oczywiście sama je piekę) + bita śmieta + syrop malinowy. Dla chodzących "liczydeł" polecam deser dietetyczny:
1. Przygotować 3 różnokolorowe galaretki oraz świeże miękie owoce (maliny, jagody, winogrona) lub z przetworów (brzoskwinie, ananasy, wiśnie).
2.Galaretki rozpuścić (osobno) w 1,5 szkl. wrzącej wody i pozostawić do lekkiego stężenia.
3. Głęboką miskę/foremkę przepłukać zimną wodą i szczelnie(!) wyłożyć folią.
4. Do formy wlewać kolejno tężejące galaretki (np. żółta, czerwona, zielona), wtapiając owoce.
5. Całość pozostawić do całkowitego stężenia w lodówce na ok. 2 godz.
6. Po stężeniu odwrócić formę tak, aby kolorowy deser wylądował na talerzu.
7. Delikatnie zdjąć folię.
8. Całość można udekorować np. wianuszkiem z owoców i bitej śmietanki, płynnej czekolady, ale to już chyba nie dla "Liczydełek"...

Idˇ do strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 2 z 4

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.