AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Nauczyciel, profesor, reforma : 
Dla nauczycieli, wykładowców, o reformie... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Pytanie do Jethro_Tull smiling smiley))
Autor: Anna (IP zapamiętane)
Data: 17 lip 2006 - 13:11:16

11 lipca uzyskałam stopień nauczyciela mianowanego. Od dwunastego jestem na zwolnieniu z powodu ciąży, bo zalezy mi na wydłużeniu urlopu macierzyńskiego. Czy aby zostać przeszeregowaną muszę przerwać zwolnienie 31 sierpnia - choćby na parę dni?
Pytałam o to już na forum, ale otrzymałam sprzeczne informację i zalezy mi na Twojej opinii.
Z góry dziękuję!

Re: Pytanie do Jethro_Tull smiling smiley))
Autor: Jethro_Tull (IP zapamiętane)
Data: 17 lip 2006 - 13:18:28

:-)) nie mam pod ręką kadrowej bo jest na urlopie..Ale szkoła musi dokonać przeszeregowania zgodnie z przepisami...Jeśli wypłatę świadczenia przejmie ZUS w związku ze zwolnieniem to wystarczy im chyba przedstawić zaświadczenie ze szkoły i to wszystko...Tak mi się wydaje

Autor: Ela (IP zapamiętane)
Data: 17 lip 2006 - 13:23:44

Aniu jeśli chcesz to możesz zwrócić się ze swoim ptyaniem do radcy prawnego.
Jeśli Cię to interesuje podam adres.
Odpowiedzi udziela za darmo. Trzeba jedynie czekać ok. tygodnia.

Autor: Anna (IP zapamiętane)
Data: 17 lip 2006 - 14:12:36

Bardzo chętnie skorzystam z porady radcy prawnego... smiling smiley. Proszę o adres.
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i cierpliwośćsmiling smiley)).

Autor: ola (IP zapamiętane)
Data: 17 lip 2006 - 14:26:49

z tego co sie orientuję nawet jeśli wrócisz na kilka dni to tak w czasie zwolninia będziesz miała wypłatę średnią z ostatnich 12 m-cy lub 6 m-cy więc nic Ci to nie da, że wrócisz tak będziesz otrzymywała pensję kontraktowego dopiero po urlopie macierzyńskim dostaniesz pensję mianowanego

Autor: ulla (IP zapamiętane)
Data: 17 lip 2006 - 14:30:37

Dokładnie tak jak mówi ola bo na urlopie macierzyńskim płaci ZUS i to on wylicza sobie średnią.Także podwyżka dopiero po powrocie do pracy.....

Autor: ulla (IP zapamiętane)
Data: 17 lip 2006 - 14:32:05

Miałam podobną sytuację, egzamin lipiec 2005, poród sierpień 2005 a podwyżka po feriach 2006

Autor: agnieszka (IP zapamiętane)
Data: 18 lip 2006 - 21:47:35

też byłam bez podwyżki na macierzynskim

Autor: adolfjems (IP zapamiętane)
Data: 13 maj 2018 - 09:10:57

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.