AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Nauczyciel, profesor, reforma : 
Dla nauczycieli, wykładowców, o reformie... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
konkurs na dyrektora
Autor: sowa (IP zapamiętane)
Data: 15 lip 2006 - 02:14:27

Chciałabym się dowiedzieć, czy mam prawo wglądu w protokół z posiedzenia komisji konkursowej na dyrektora szkoły powołanej przez organ prowadzący szkołę (jestem jednym z kandydatów, którzy ubiegali się o stanowisko dyrektora szkoły). Jakie przepisy regulują te sprawy?

Re: konkurs na dyrektora
Autor: Jethro Tull (IP zapamiętane)
Data: 15 lip 2006 - 10:49:34

A po co wgląd do protokołu? Jesli masz zastrzeżenia co do prawidłowości przeprowadzenia konkursu nalezy je zgłosić do organu prowadzącego, który ma obowiązek unieważnić postępowanie konkursowe w przypadku stwierdzenia:
1) nieuzasadnionego odrzucenia oferty;
2) przeprowadzenia przez komisję postępowania konkursowego bez wymaganej obecności 2/3 jej członków;
3) innych nieprawidłowości w postępowaniu konkursowym, które mogły wpłynąć na wynik konkursu.

Autor: sowa (IP zapamiętane)
Data: 15 lip 2006 - 15:10:26

W tym rzecz że nie mam zamiaru dyskutować z komisją. Chcę natomiast wiedzieć, o ile (?) mój kontrkandydat był lepszy ode mnie i czym się w związku z tym wykazał- takie sobie osobiste studium przypadku. No to co, mam prawo wglądu czy nie?

Autor: adolfjems (IP zapamiętane)
Data: 13 maj 2018 - 09:16:26

Autor: melvina (IP zapamiętane)
Data: 02 cze 2018 - 22:22:22

Autor: sendok (IP zapamiętane)
Data: 02 cze 2018 - 22:43:40

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.