AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Nauczyciel, profesor, reforma : 
Dla nauczycieli, wykładowców, o reformie... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
teczka -informatyka -kursy dla nauczycieli
Autor: Paweł (IP zapamiętane)
Data: 01 cze 2006 - 13:04:49

Jestem na etapie pisania teczki w ramach moich starań w ramach awansu na stopień nauczyciela dyplomowanego. W sprawozdaniu ze stażu ująłem takie pozycje, jak warsztaty informatyczne dla nauczycieli, oraz przeprowadzenie kursów obsługi komputera dla nauczycieli. Rozumiem, że jeżeli dyrektor szkoły mi to sprawozdanie zaakceptuje to nie muszę przedstawiać żadnych dowodów realizacji tych zadań w formie załącznikówdo teczki. Chodzi mi teraz o to czy w teczce mogę/powinienem w opisie i analizie zrealizowanych zadań umieścić program - tematykę zarówno przeprowadzonych kursów i warsztatów. Pytam dla tego, że pracy, czasyu i wysiłku poświęciłem bardzo dużo na te zadania, ateraz przy opisie to tak naprawdę można by to byo zawrzeć dosłownie w kilku zdaniach. dizękuję Paweł

Re: teczka -informatyka -kursy dla nauczycieli
Autor: Violetta (IP zapamiętane)
Data: 02 cze 2006 - 12:22:24

Tak ma być, ale czy komisje o tym wiedzą?
Też jestem na etapie pisania teczki, jak mnie poinformowała Pani, która jest w komisji, lepiej żeby programy szkoleń były w załączniku.

Autor: bosdomino (IP zapamiętane)
Data: 09 maj 2019 - 00:50:10

Autor: kitadominoq (IP zapamiętane)
Data: 29 sty 2020 - 07:39:30

Autor: atmdomino (IP zapamiętane)
Data: 07 lut 2020 - 10:41:00

Autor: rafon (IP zapamiętane)
Data: 13 lut 2020 - 11:02:42

Jeśli jesteś nauczycielem informatyki i zależy Ci na uatrakcyjnieniu swoich zajęć to polecam sprawdzić czym są roboty Photon. Są to polskie urządzenia, które służą do nauki podstaw robotyki u dzieci.

Autor: MetalHammer (IP zapamiętane)
Data: 20 lut 2020 - 14:38:27

Teczka informatyka na pewno się przyda! To jest po prostu rzecz wspaniała! Informatyka szybko się rozwija i jak znasz się na niej, to lepiej nie rób w budżetówce.

Autor: kitadominoq (IP zapamiętane)
Data: 25 lut 2020 - 07:52:16

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.