AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE


Katalog

Anna Robakiewicz - Chojnowska, 2010-05-07
Poznań

Matematyka, Sprawozdania

Sprawozdanie z zajęć wyrównawczych z matematyki.

- n +

SPRAWOZDANIE

z prowadzonych zajęć wyrównawczych z matematyki
w klasie III gimnazjum

w I semestrze r. szk. 2009/2010


Zajęcia wyrównawcze odbywały się w I semestrze we wtorki (co drugi tydzień) na 8 godzinie lekcyjnej. Zapisanych było siedmiu słabszych uczniów, wymagających dodatkowej pracy w zakresie tematyki bieżącej jak i nadrabiania zaległości z lat ubiegłych. W zajęciach uczestniczyły również inne osoby, którym zasugerowano konieczność systematycznego utrwalania wiadomości w celu podniesienia efektów nauczania.
Głównym celem zajęć było utrwalanie i usystematyzowanie wiadomości gimnazjalistów. Podczas tych spotkań poświęcono czas na: wzory skróconego mnożenia, rozwiązywanie równań, ćwiczenie umiejętności wykonywania działań na potęgach i pierwiastkach z utrwaleniem kolejności wykonywania działań i Twierdzenie Pitagorasa. W czasie zajęć wyrównawczych była również możliwość poprawiania ocen niedostatecznych ze sprawdzianu. Urozmaiceniem, podsumowaniem i utrwaleniem materiału było rozwiązywanie testów gimnazjalnych.
W czasie I semestru odbyło się 7. spotkań lekcyjnych, a ogólna frekwencja
wyniosła 63,3 %.

Prowadząca: Anna Robakiewicz - Chojnowska
Zgłoś błąd    Wyświetleń: 9547


Uwaga! Wszystkie materiały opublikowane na stronach Profesor.pl są chronione prawem autorskim, publikowanie bez pisemnej zgody firmy Edgard zabronione.


BAROMETR


1 2 3 4 5 6  
Oceń artukuł!Ilość głosów: 0