AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

NEWS


2010-05-19
VI Ogólnopolska Konferencja Nauczycieli Przedsiębiorczości
Zapraszamy do udziału w VI Ogólnopolskiej Konferencji Nauczycieli Przedsiębiorczości pt.: "Jak bezpiecznie inwestować na rynku kapitałowym" 9 czerwca 2010 r., Sala NewConnect GPW

Fundacja Edukacji Rynku Kapitałowego wspólnie ze Stowarzyszeniem Nauczycieli Przedsiębiorczości i Edukacji Ekonomicznej i Krajowym Depozytem Papierów Wartościowych organizuje w dniu 9 czerwca 2010 r. VI Ogólnopolską Konferencję Nauczycieli Przedsiębiorczości pt.: "Jak bezpiecznie inwestować na rynku kapitałowym".

Konferencja skierowana jest do nauczycieli przedsiębiorczości i edukacji ekonomicznej w szkołach ponadgimnazjalnych. Organizujemy ją również we współpracy z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie i Ośrodkiem Rozwoju Edukacji.
Podczas konferencji przybliżymy Państwu m.in. zagadnienia związane z największą w 19-letniej historii warszawskiej giełdy publiczną ofertą akcji - debiutem PZU. W programie przewidziano także prezentację najnowszych instrumentów, które wkrótce będa notowane na warszawskim parkiecie - funduszy indseksowych (ETF-y).Poruszone zostaną też zagadnienia ochrony klienta instytucji finansowych - od 22 kwietnia banki są bowiem zobowiązane stosować się do Dyrektywy MiFID i zmieniły zasady oferowania klientom swoich produktów. Uczestnicy spotkania będa też mogli zapoznać się z projektami edukacyjnymi dotyczącymi inwestowania, ekonomii i przedsiębiorczości.
Podczas konferencji swoją ofertę zaprezentują również wydawcy podręczników z zakresu ekonomii, finansów i przedsiębiorczości (m.in Oficyna Wydawnicza SGH, WSiP, Nowa Era, Premiere Multimedia).

Udział w konferencji zostanie udokumentowany certyfikatem uczestnictwa.
Zgłoszenia na konferencję będą przyjmowane do dnia 28 maja 2010 r.
Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej o Konferencji i zgłoszeniach >>
materiały promocyjne