AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

NEWS


2014-05-07
III Kongres Języków Obcych PASE – Edukacja językowa: kierunki rozwoju, problemy i rozwiązania

III Kongres PASE to wydarzenie gromadzące profesjonalistów aktywnych na rynku języków obcych: lektorów, metodyków, dyrektorów i właścicieli szkół językowych, a także autorów i wydawców podręczników.

Trzy dni kongresu podzielone zostały tak, by zaspokoić różne, często niepokrywające się potrzeby metodyków, dyrektorów oraz właścicieli szkół językowych (sesje dla tej grupy zaplanowano na 9 i 10 maja) jak również nauczycieli języków obcych (10 i 11 maja).

Organizatorzy oferują szeroki wybór sesji i warsztatów: 6 plenarnych sesji poprowadzą eksperci z Polski i ze świata – Michael Swan, Hugh Dellar, Michael Carrier, Grzegorz Śpiewak i Piotr Steinbrich. Oprócz tego w ofercie jest ponad 50 prezentacji i warsztatów prowadzonych przez doświadczonych trenerów, prezenterów, coachów, i ekspertów w swoich dziedzinach.

Kongres PASE to okazja do wymiany doświadczeń w gronie profesjonalistów z branży, networkingu, poznania nowych możliwości, poszerzenia swoich horyzontów i skonfrontowania się z nieustannie zmieniającym się rynkiem.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.kongres2014.pase.pl

Rejestracja wciąż trwa.


Mat. prasowe