AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Matura, egzamin na studia : 
Matura, egzamin na wyższe uczelnie ... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
kurs do matury
Autor: dede (IP zapamiętane)
Data: 28 cze 2019 - 13:21:29

Hej, szukam kursu językowego pod kątem matury w 2020 roku, co myślicie o tym: [eskk.pl] ?

Re: kurs do matury
Autor: Eloe (IP zapamiętane)
Data: 01 lip 2019 - 11:38:28

Hej, moja córka miała duży poblem z matematyką, znalazłam kursy maturalne kraków i mimo trudności matematykę udało jej się zdać! UF, sama niestety nie byłabym w stanie jej pomóc. Na szczęscie już po wszystkim !

Autor: DuneEmperor (IP zapamiętane)
Data: 16 lip 2019 - 11:41:05

Najwięcej dają zajęcia jeden na jeden. Wówczas nauka idzie najlepiej.

Autor: MetalHammer (IP zapamiętane)
Data: 17 lip 2019 - 10:43:43

Matura to jest jeden wielki stres, po którym nic po prostu nie ma. Więcej stresu niż to wszystko warte.

Autor: warda7 (IP zapamiętane)
Data: 19 lip 2019 - 11:27:54

Mi najbardziej w przygotowaniach do matury przeszkadzał hałas z budowy obok, przez 3 tygodnie nie mogłam się w ogóle skupić. Całe szczęście w końcu zamontowano jakieś kabiny dźwiękoizolacyjne czy coś takiego, mogłam wrócić do nauki! grinning smiley

sklep akwarystyczny online

Autor: wercia5 (IP zapamiętane)
Data: 12 sie 2019 - 11:31:33

Moja córka zdawała w tym roku maturę, było ciężko to chyba najcięższy moment w życiu każdego nastolatka. Niestety za rok będę miała powtórkę z rozrywki, tym razem z egzaminem ośmioklasisty, mój syn już ma problemy dlatego od sierpnia przygotowanie do egzaminu ośmioklasistyjest jego obowiązkiem , mam nadzieję że coś z tego wyniesie i będzie mu łatwiej.

Autor: wercia5 (IP zapamiętane)
Data: 12 sie 2019 - 11:31:59

Moja córka zdawała w tym roku maturę, było ciężko to chyba najcięższy moment w życiu każdego nastolatka. Niestety za rok będę miała powtórkę z rozrywki, tym razem z egzaminem ośmioklasisty, mój syn już ma problemy dlatego od sierpnia przygotowanie do egzaminu ośmioklasistyjest jego obowiązkiem , mam nadzieję że coś z tego wyniesie i będzie mu łatwiej.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.