AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Matura, egzamin na studia : 
Matura, egzamin na wyższe uczelnie ... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Egzamin ustny czy pisemny?
Autor: werra54 (IP zapamiętane)
Data: 14 cze 2019 - 10:01:12

Jaki egzamin wolą uczniowie, studenci? jakie wy wolicie? u mnie są zdania podzielone, na tym blogu edukacyjnym https://www.scholaris.edu.pl/ w artykule wskazują jednak na pisemny a jak Wy oceniacie?

Re: Egzamin ustny czy pisemny?
Autor: Uczoony500 (IP zapamiętane)
Data: 10 lip 2019 - 14:26:29

Cześć, Pisemny egzamin daje większe możliwości jeśli idzie o ściąganie lub wodolejstwo. Nie masz tez bezpośredniego kontaktu z egzaminatorem. Na ustnym dostajesz konkretne pytanie i musisz powiedzieć konkretną odpowiedz egzaminatorowi prosto w oczy.
Ja uważam że egzamin ustny jest trudniejszy.

Profesjonalne pisanie prac magisterskich

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2019-07-10 14:26 przez Uczoony500.

Autor: triada (IP zapamiętane)
Data: 11 lip 2019 - 10:37:26

W Twoim mieszkaniu zadomowiły się mole, mrówki, szczury czy inne szkodniki? Potrzebujesz usunąć gniazdo os czy szerszeni? A może masz problem z komarami czy pchłami? Postaw na profesjonalistów, którzy rozwiążą szybko i skutecznie Twój problem, postaw na [www.dezynsekcja-pro.pl]

Autor: Henryczka (IP zapamiętane)
Data: 06 sie 2019 - 08:06:38

najlepszy egzamin pisemny mniej stresu, tak mi się wydajesmiling smiley

Autor: wercia5 (IP zapamiętane)
Data: 12 sie 2019 - 11:39:37

Ustny jest bardziej stresujący, ale i tak współczuję wszystkim którzy mają pisemny przed sobą. Pomagam swojej siostrze do przygotowanie do egzaminu ośmioklasisty matematykai jest naprawdę ciężko, sama chodziłam jeszcze do gimnazjum a to jest zupełnie inna bajka.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.