AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Matura, egzamin na studia : 
Matura, egzamin na wyższe uczelnie ... 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Czy w wieku 35 lat warto iść na studia?
Autor: annhu (IP zapamiętane)
Data: 20 gru 2017 - 17:38:04

Mam 35 lat i wiem z doświadczenia, że im później człowiek bierze się za naukę tym trudniej ale mimo to chciałabym jednak spróbować. Wybrałam kierunek psychologia w biznesie: [www.wsb.pl] na Wyższej Szkole Bankowej i zastanawiam się czy aby na pewno sobie poradzę godząc życie prywatne, pracę i jeszcze studia...

Re: Czy w wieku 35 lat warto iść na studia?
Autor: Haruzkolag (IP zapamiętane)
Data: 21 gru 2017 - 20:27:59

Lepiej zająć się czymś na czym można zarobić zamiast tylko trwonić kompletnie niepotrzebnie swój cenny czas tongue sticking out smiley. Może coś takiego... ? : http://twojefinanse.pl/newsy/n_5-powodow-dla-ktorych-warto-r_fab.html. Zawsze to doświadczenie też zdobędziesz a i pieniądze podobno małe nie są więc rodzinę można spokojnie utrzymać na jakiś przyzwoitych warunkach grinning smiley.

Autor: elabarbara (IP zapamiętane)
Data: 23 gru 2017 - 12:06:35

Ja osobiście uważam, że warto i nigdy nie jest za późno na realizację marzeń,jak i dokształcanie się . Ponieważ w tym wieku z reguły pracujemy zawodowo i posiadamy już rodzinę , to dysponujemy małą ilością czasu . Aby pogodzić wszystkie obowiązki i realizować zamierzone cele, potrzebujemy lepszej organizacji i ten artykuł [www.psychomanipulacja.pl] ,może okazac się bardzo przydatny.

Autor: jacklynnvern (IP zapamiętane)
Data: 03 sty 2018 - 09:05:16

Autor: ekstraStaszek (IP zapamiętane)
Data: 05 sty 2018 - 11:59:08

Podobno na naukę nigdy nie jest za późno. Zresztą studiowanie w tym wieku ma swoje pozytywne strony np. z kim się zadajesz takim się stajesz, czyli automatycznie można poczuć się młodszym.

Autor: szczeppa77 (IP zapamiętane)
Data: 08 sty 2018 - 17:08:10

Wydaje mi się, że dobrym pomysłem na studia są chociażby takie kierunki jak ten [www.msz.czest.pl] . Można po nich znaleźć na prawdę dobrą pracę w medycynie i w większości przypadków nie martwić się o swoje finanse!

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2018-01-08 17:08 przez szczeppa77.

Autor: Kretka123 (IP zapamiętane)
Data: 09 sty 2018 - 18:29:14

na naukę nigdy nie jest za późno. Oczywiście ,że warto !

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.