AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Matura, egzamin na studia : 
Matura, egzamin na wyższe uczelnie ... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idˇ do strony: 1234-->
Bieżąca strona: 1 z 4
Gdzie na studia?
Autor: ba_ranek (IP zapamiętane)
Data: 03 lip 2017 - 13:38:28

Tegoroczni maturzyści, gdzie wybieracie się na studia? Ja zawsze marzyłam o zawodzie weterynarza, ale niestety matura z biologii nie poszła mi najlepiej, dlatego wybieram się na Farmację winking smiley

Re: Gdzie na studia?
Autor: Alwin295 (IP zapamiętane)
Data: 05 lip 2017 - 09:49:00

Czasem mimo gorzej napisanej matury warto rozejrzeć się albo za studiami podyplomowymi albo za prywatnymi, wbrew pozorom tam często nauczymy się więcej niż w masowej przeróbce grinning smiley.

Autor: auririn (IP zapamiętane)
Data: 05 lip 2017 - 11:43:24

xxx

Autor: Aurelia367 (IP zapamiętane)
Data: 06 lip 2017 - 09:49:48

Farmacja to spoko kierunek bo aptek powstaje teraz jak grzybów po deszczu - nie wiem z czego tak naprawdę to wynika grinning smiley.

Autor: MikeSan (IP zapamiętane)
Data: 08 lip 2017 - 22:53:57

Aurelia367 ostatnia ustawa ograniczy apteki rozstawiane jak grzyby po deszczu, jedna obok drugiej. Dobry kierunek mimo wszystko i polecam.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-07-08 22:54 przez MikeSan.

Autor: ela1595 (IP zapamiętane)
Data: 11 lip 2017 - 08:43:00

Ja już po studiach, jednak teraz zapisałam się na studia podyplomowe WSE w Krakowie na kierunek E-marketing. Interesuję się właśnie tym tematem i myślę, że będę miała większe szanse znaleźć ciekawą pracę. Nie ukrywam, że bardzo mi na tym zależy. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, ale sądzę, że te studia będą ciekawe smiling smiley

Autor: emilka98 (IP zapamiętane)
Data: 11 lip 2017 - 13:21:45

Ja wybrałam administrację.. Dzisiaj mają być wyniki także czekam i trochę się stresuję smiling smiley

Autor: arni99 (IP zapamiętane)
Data: 13 lip 2017 - 17:15:57

biotechnologia i informatyka - 50 tyś brakujących miejsc na rynku

--------------------------
odgrzybianie powierzchni drewnianych

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-07-13 17:17 przez arni99.

Autor: Baba66 (IP zapamiętane)
Data: 14 lip 2017 - 15:56:43

Najlepiej wybrać kierunek który nas interesuję. Może coś związanego z hobby?

Nauka kluczem do sukcesu

Autor: Komeset (IP zapamiętane)
Data: 14 lip 2017 - 17:54:32

Wybór zależy wyłącznie od własnych predyspozycji. Niemniej jednak doradziłbym wybrać kierunek studiów po którym bez problemu można dziś znaleźć pracę.

Autor: Ignacy791 (IP zapamiętane)
Data: 15 lip 2017 - 08:39:19

Teraz to w sumie lepiej unikać kierunków typu filozofia itd bo potem mamy tylko pusty papier do niczego niezbyt potrzebny grinning smiley.

Autor: Sprosny191 (IP zapamiętane)
Data: 16 lip 2017 - 17:17:39

Teraz w sumie to nie robi tak dużej różnicy ale kierunki typu medycyna czy prawo wciąż są i zawsze będą bardzo elitarne.

Autor: sova160 (IP zapamiętane)
Data: 17 lip 2017 - 12:29:20

Jestem nowy i interesuje mnie ten temat. Dziękuję Ci!
talktomcalisters

Autor: robak12 (IP zapamiętane)
Data: 17 lip 2017 - 18:07:51

Najlepsze kierunki w tej chwili to informatyka, ogólnie kierunki techniczne, medycyna

Prawo jest opłacalne, ale tylko dla najlepszych.

[allegro.pl]

Autor: draka (IP zapamiętane)
Data: 21 lip 2017 - 08:30:03

Uczelni w Polsce nie brakuje i wybór jest duży, a więc i trudny dla wielu młodych ludzi, chyba że dokładnie wiedzą, co chcą w życiu robić. To jakie studia wybrać, warto jest się przyjrzeć na przykład http://rekrutacja.wsb.edu.pl/zasady-rekrutacji, która to uczelnia jest jedną z najlepszych w południowej Polsce, ma spore doświadczenie i ciekawe kierunki z przyszłością. Oczywiście w tym wypadku trzeba jeszcze mieć konkretne zainteresowania i wiedzieć w czym się widzi w przyszłości.

Autor: katarzynna42 (IP zapamiętane)
Data: 25 lip 2017 - 12:38:49

Ciekawe opcje dajecie na przyszłość. Według mnie każdy powinien znaleźć jakieś powołanie w sobie i wybrać ten jeden jedyny kierunek studiów który da nam wymarzoną pracę czy zajęcie w życiu...

catering dietetyczny z dostawą

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-07-25 12:38 przez katarzynna42.

Autor: Skoczek87 (IP zapamiętane)
Data: 25 lip 2017 - 21:46:00

Myślcie jak wybieracie winking smiley bo jak iść na kierunek zbyt popularny to potem pretensje do samego siebie tongue sticking out smiley

Autor: Eksplozyjny567 (IP zapamiętane)
Data: 26 lip 2017 - 08:28:11

Ale są też takie popularne kierunki nie bez powodu grinning smiley.

Autor: Niewierzacy337 (IP zapamiętane)
Data: 26 lip 2017 - 12:12:36

Sek w tym że często są popularne tylko dlatego że są proste czy łatwo dostepne a to wcale nie równa się że opłacalne.

Autor: Masywny79 (IP zapamiętane)
Data: 27 lip 2017 - 14:22:49

Ale IT zawsze w cenie a i praca zawsze się znajdzie smiling smiley.

Idˇ do strony: 1234-->
Bieżąca strona: 1 z 4

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.