AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Matura, egzamin na studia : 
Matura, egzamin na wyższe uczelnie ... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idˇ do strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3
Studia w Warszawie.
Autor: Adin23 (IP zapamiętane)
Data: 23 maj 2016 - 18:40:53

Witam.
Co myślicie o studiach na kierunek architektura wnętrz? Na WSEiZ można się na niego zapisać [www.wseiz.pl] .Moją pasją jest projektowanie wnętrz. Myślicie, że warto? Może ktoś coś innego studiował na tym wydziale?

Re: Studia w Warszawie.
Autor: justynka126 (IP zapamiętane)
Data: 06 cze 2016 - 00:39:47

ciekawy kierunek

Autor: TokarskiA (IP zapamiętane)
Data: 07 lip 2016 - 10:33:28

Ciekawy, choć nie łatwy kierunek. Wydaje mi się, że sobie poradzisz, przy odpowiednim nakładzie pracy.

Autor: AlaMaKota111 (IP zapamiętane)
Data: 13 lip 2016 - 15:11:50

super kierunek choć nie ukrywam że dość trudny ale warto.

Autor: andrewadamsmy89 (IP zapamiętane)
Data: 21 lip 2016 - 15:26:55

Ciekawią mnie takie kierunki. Myślałem, kiedyś nawet o tym ale to chyba, nie al mężczyzn kierunek.

Autor: kawii (IP zapamiętane)
Data: 25 lip 2016 - 11:36:27

Dlaczego nie dla mężczyzn? Uważam, że to świetny kierunek. Mam na nim znajomego i bardzo poleca.

Autor: jacob56 (IP zapamiętane)
Data: 01 sie 2016 - 09:14:07

Send an email using by creating account at [gmailsignup.org] page and also send files through mail.

Autor: Anetka54 (IP zapamiętane)
Data: 02 sie 2016 - 10:37:44

Wydaje mi się że architektura wnętrz to przyszłościowy kierunek, sama kiedyś chciałam to studiować ale nie mogłam wyjechać z mojej rodzinnej mieściny Jeleniej Góry.Obecnie mam firmę ubezpieczeniową w której pomoga mi moja księgowa Jelenia Góra nie dała mi możliwości spełniania marzeń w projektowaniu wnętrz, ale jeśli Ty masz możliwość studiowania w Warszawie i rozwijania się w tym co chcesz robić w życiu to nawet się nie zastanawiaj. Pozdrawiam smiling smiley

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2016-12-16 13:06 przez Anetka54.

Autor: monika2458 (IP zapamiętane)
Data: 11 sie 2016 - 11:31:07

I co wybrałaśś?????

Autor: Potata (IP zapamiętane)
Data: 12 sie 2016 - 15:14:11

We Warszawie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się podyplomowe studia historyczne. W sumie może dlatego, że zapotrzebowanie na tego typu kierunki ostatnio wzrosło.
W sumie to też dobry pomysł dla osób, które planują zająć się polityką.

Autor: makbet (IP zapamiętane)
Data: 05 wrz 2016 - 14:42:42

Osobiscie jeszcze nie musze podjac tego trudnego wyboru gdzie udac sie na studia. Liceum dopiero skoncze w przyszlym roku, jednak juz chcialbym mial jakis wglad rynku uczelni. Jakie kierunki wg Was beda przyszlosciowe? Najbardziej rozmyslam nad czyms zwiazanym z finansami, czytalem niedawno fajny artykul na stronie jednej ze szkol - http://www.wsb.pl/studia-ekonomiczne-dlugofalowa-i-zyskowna-inwestycja Prosze o opinie, czy takie rozwiazanie bedzie sensowne. Najlepiej jakby podpowiedzialy mi cos osoby bedace na tego typu kierunkach. Pozdrawiam

Autor: FilipWysy (IP zapamiętane)
Data: 13 wrz 2016 - 11:59:24

Studia w Warszawie to bardzo fajny pomysł. Najlepiej, żebyś zakręcił się w jakichś kołach studenckich i robił też staże, praktyki. W ten sposób załatwisz sobie jakieś kontakty i praca znajdzie się sama!

aranżacje łazienek

Autor: Adamina999 (IP zapamiętane)
Data: 27 paź 2016 - 15:24:12

3Zgadzam się, że to bardzo dobre studia, myślę, że przyszłościowe. A jak będziesz już na studiach robić praktyki i się dużo uczyc to później masz pracę w kieszeni.

Autor: jualobataborsi (IP zapamiętane)
Data: 12 lis 2016 - 22:25:10

Great website! I discovered it while surfing around on Yahoo News. Do you have any proposals on the most proficient method to get recorded in Yahoo News? I've been striving jual obat aborsi for some time yet I never appear to arrive! Welcome it.

Autor: dareczekk (IP zapamiętane)
Data: 13 lis 2016 - 09:42:47

Też zastanawiam się nad dalszym rozwojem, edukacją dzięki za wskazówki.

Autor: BozenkaH (IP zapamiętane)
Data: 21 lis 2016 - 00:22:25

tu są notatki z WSEiZ [notatek.pl] gdyby ktoś sie zdecydował :d

Autor: onaion44 (IP zapamiętane)
Data: 24 lis 2016 - 10:55:59

Dzięki za notki, bardzo ciekawe i solidne.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2016-11-30 23:34 przez onaion44.

Autor: Marllena44 (IP zapamiętane)
Data: 05 gru 2016 - 08:45:37

Jeżeli projektowanie wnętrz to Twoja pasja, niepotrzebnie się pytasz.

Autor: majjeczka34 (IP zapamiętane)
Data: 06 gru 2016 - 08:53:37

No dokładnie, pasja, a wypytuje.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2016-12-07 16:56 przez majjeczka34.

Idˇ do strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.