AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Matura, egzamin na studia : 
Matura, egzamin na wyższe uczelnie ... 
IdĄ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
IdĄ do strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
Gdzie pójść na studia medyczne?
Autor: inz001 (IP zapamiętane)
Data: 20 mar 2015 - 16:09:37

Hejsmiling smiley nie wiem, czy ktoś z Was w młodym wieku, zaraz po skończeniu liceum bądź technikum wiedział, co chce robić w zyciu i kim być? Ja mam o tyle dobrą sytuację, że od dawna wiem czego chcę i jestem już przed maturą i wiem, że chcę studiować medycynęsmiling smiley Trzeba mieć do tego powołanie bez wątpienia, a ja czuję, że je mamsmiling smiley Czy w Katowicach znajdzie się jakaś szkoła medyczna? Nie wiem czy Katowice są znane z medycyny (chyba raczej nie), ale wolałbym uczyć się blisko domusmiling smiley doradzi coś ktoś w mojej sprawie? Będę bardzo wdzięcznysmiling smiley

Re: Gdzie pójść na studia medyczne?
Autor: zbyszka90 (IP zapamiętane)
Data: 21 mar 2015 - 22:38:51

Ja nie jestem ze Śląska, więc nie wiem czy w Twojej okolicy jest szkoła medyczna. Ale to co Ci mogę podpowiedzieć to przy wyborze szkoły wyższej nie kieruj się tylko tym, abym była blisko miejsca zamieszkania. Lepiej wybrać najlepszą uczelnię, która Cię dobrze wykształci,a nie słabszą szkołę na miejscu. A i życie w akademiku dużo bardziej ciekawe.

Autor: jolka112 (IP zapamiętane)
Data: 23 mar 2015 - 18:26:07

Ja polecam studia medyczne we Wrocławiu. Jestem z Dolnego Śląska. Jet tam kilka dobrych uczelni. Poprzeglądaj stronki internetowe. Warty polecenia jest Uniwersytet medyczny im. Powstańców Śląskich.

Autor: mychaa7788 (IP zapamiętane)
Data: 24 mar 2015 - 22:01:49

Oczywiście, że Katowice są znane z medycyny. Macie świetny Uniwersytet Śląski, czy chociażby szkoły jak http://www.ce7.pl/, poza tym specjalistyczne ośrodki, na przykład leczenie poparzeń w Piekarach i tak dalej. Aż się dziwie, że o to pytasz skoro wiesz, że będziesz lekarzem smiling smiley Pytanie tylko czy to dobry pomysł studiować blisko domu, skoro studia to właśnie czas żeby trochę sobie poszaleć smiling smiley

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-05-06 13:57 przez mychaa7788.

Autor: robertoo18 (IP zapamiętane)
Data: 25 mar 2015 - 20:58:45

Jest coś takiego jak rankingi szkół. Popytaj starszych kolegów. Na pewno masz jakichś znajomych, którzy też myśleli o medycynie. Najlepsze uczelnie na pewno są w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi i Lublinie. Jeśli chodzi o Śląsk to uniwersytety medyczne są i w Katowicach i w Zabrzu. Oba też w miarę dobrze znane i trzymające poziom. Pytanie tylko, czy rozważasz wyjazd na studia, czy wolisz coś blizej.

Autor: grazynamasza (IP zapamiętane)
Data: 25 mar 2015 - 22:59:55

Jeśli mowa o Katowicach, na myśl przychodzi mi jedynie Uniwersytet Śląski, który, z tego, co wiem, cieszy się dobrą opinią i wysoką pozycją wśród innych uniwersytetów w rankingu najlepszych. Myślę, że przy wyborze studiów nie powinieneś kierować się tym, żeby studiować blisko domu tylko przede wszystkim tym, abyś studiował to, czym się interesujesz na jak najlepszej uczelni. Najlepsze uniwersytety medyczne znajdują się w Warszawie i jeśli chcesz się realizować, powinieneś pomyśleć o kształceniu na najwyższym poziomie winking smiley

Autor: radomianik (IP zapamiętane)
Data: 12 kwi 2015 - 09:54:19

Ja polecam Gdański Uniwersytet Medyczny. Bardzo wysoki poziom i świetni ludzie.

-----------------
[hotelwradomiu.pl] - idealne miejsce na szkolenia

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-04-12 09:59 przez radomianik.

Autor: trudumek (IP zapamiętane)
Data: 15 kwi 2015 - 09:24:42

Lublin także ma bardzo wysoki poziom, ewentualnie Warszawa. W Krakowie trochę przereklamowane, tzn. wcale najlepszy poziom nie jest. Ale wiadomo- na takie studia składać się powinno wszędzie...grinning smiley.

Autor: piotrocha (IP zapamiętane)
Data: 11 cze 2015 - 18:15:53

Wiem ,że w Krakowie na UJ jest bardzo dobry poziom jeśli chodzi o medycynę. Natomiast w Katowicach ? hmm też może być, Katowice jako tako nie słyną z medycyny ale Zabrze już tak winking smiley Mam tu na myśli kardiologie winking smiley jest bardzo ale to bardzo dobra winking smiley

Autor: Wiral (IP zapamiętane)
Data: 14 lip 2015 - 12:26:05

Moja siostra z Olsztyna pojechała właśnie do Krakowa studiować medycyne i sobie chwali, chociaż ma takie zapierdziel że nie ma nic czasusmiling smiley

schody wrocław
schody dębowe wrocław

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-07-14 12:26 przez Wiral.

Autor: Paptyka (IP zapamiętane)
Data: 17 lip 2015 - 10:33:13

tak w Katowicach znajduje się uczelnia medyczna , kiedyś AKADEMIA MEDYCZNA W KATOWICACH dziś ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY , Jeżeli chcesz tam pójść a masz bardzo dobre wyniki z matury to odradzam . Lepiej pójść do Wrocławia albo na UJ

Autor: reeds (IP zapamiętane)
Data: 23 lip 2015 - 14:33:53

Myślę, że nie masz się nad czym zastanawiać. Studia medyczne to najbardziej prestiżowe studia, po których chcą cię wszędzie. Masz zapewnioną pracę, świetną przyszłość, pieniądze. Czego chcieć więcej.

Autor: Michel25 (IP zapamiętane)
Data: 24 lip 2015 - 20:53:15

To dobrze, że masz plany na przyszłość. Najlepiej wybrać szkołę, w której jak najwięcej się nauczysz. Nie kieruj się odległością od miejsca zamieszkania.

ŚUM
Autor: Darienka123 (IP zapamiętane)
Data: 24 lis 2015 - 11:56:16

Dużo moich uczniów poszło na Śląski Uniwersytet Medyczny i bardzo sobie chwalili.

Autor: marta77 (IP zapamiętane)
Data: 24 lis 2015 - 14:11:30

Ja słyszałam, że Gdańsk ma spoko uczelnie. A po za tym Warszawski Uniwersytet Medyczny też ma dobre opinie, mam koleżankę na tej uczelni i sobie chwali.

Dietetyk online Dietmap

Autor: Marta38 (IP zapamiętane)
Data: 30 lis 2015 - 16:25:07

Na jaki dokładnie kierunek byś chciała iść? Wiem, że dobre kierunki poboczne do medycznych są na [www.wszop.edu.pl] Dzięki temu możesz pogłębić swoją wiedzę i zdobyć bezcenne doświadczenie. Sprawdź, może Cię to zainteresować.

Autor: Gloss88 (IP zapamiętane)
Data: 06 sty 2016 - 19:33:33

Wszystko jedno gdzie pójdziesz. Najważniejsze są zdolności i praktyki.

Autor: ania_green (IP zapamiętane)
Data: 12 sty 2016 - 13:44:51

Niektórzy próbują startować w uczelniach angielskich. Podobno bez pomocy jest bardzo trudno się dostać. Już na etapie przygotowania dokumentów dobrze jest skorzystać z pomocy konsultanta [www.studia.elab.edu.pl] który pomoże przebrnąć przez wszystkie etapy rekrutacji.

Autor: marcinwroblewski (IP zapamiętane)
Data: 21 sty 2016 - 07:05:03

Bardzo dobre opinie są o uczelni w Krakowie i we Wrocławiu. I zgadzam się z opinią, że czasem lepiej uczyć sie gdzieś dalej, a zdobyć dobre wykształcenie niż kurczowo trzymać się w domu. Ja błąd popełniłem już przy szkole średniej, bo nie chciało mi się nigdzie dojeżdżać.

---
największy wybór książek medycznych

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2016-01-21 07:06 przez marcinwroblewski.

Autor: polachem (IP zapamiętane)
Data: 26 sty 2016 - 13:25:03

Polecam Szczecin - ma świetną kadrę nauczycielską. Moi znajomi tam studiują i są bardzo zadowoleni.

Szczoteczki elektryczne &#8211; recenzje

IdĄ do strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.