AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Matura, egzamin na studia : 
Matura, egzamin na wyższe uczelnie ... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idˇ do strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3
Praca magisterska - pytanie
Autor: PatrycjaW (IP zapamiętane)
Data: 13 lut 2015 - 09:53:17

Witam wszystkich smiling smiley. Na jesień planuję obronę pracy magisterskiej i niestety mam problem z rozpoczęciem pracy. Mam już konspekt i kilka zdań pierwszego rozdziału. To niewiele, pierwszy rozdział musi mieć m.in. 15 stron, zaś cała praca magisterska 60. Temat jaki wybrałam jest dosyć ciężki, ponieważ dotyczy typowo specjalistycznych zagadnień związanych z księgowością. Myślałam już nawet nad skorzystaniem z pomocy jakiegoś serwisu, który świadczy tego typu usługi np. [www.pisanie-prac.org.pl] Trochę się waham, bo chciałabym jednak wszystko sama napisać... A Wy co robiliście w takich sytuacjach???

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-02-16 08:34 przez PatrycjaW.

Re: Praca magisterska - pytanie
Autor: kratek25 (IP zapamiętane)
Data: 28 lut 2015 - 12:34:14

Zawsze możesz zapytać swojego promotora czy mógłby ci polecić literaturę, którą będziesz mogła wykorzystać podczas pisania pracy. Może zasugeruje ci poruszenie konkretnych zagadnień. Warto z nim porozmawiać na seminarium magisterskim.

Autor: Martyna85 (IP zapamiętane)
Data: 18 mar 2015 - 09:51:28

jeśli Ci nie idzie to może zmień temat, jeśli możesz? polecam program prawniczy z aktami lex może w Twojej czytelni będzie dostępny wówczas na wybrane frazy zobaczysz jakie ukazały się publikacje, taki google dla studentów.

Autor: Martyna85 (IP zapamiętane)
Data: 18 mar 2015 - 09:53:33

albo tak jak mówi kratek zapytaj promotora, a tak na marginesie co to za temat?

blog Irki
blog Antka
blog o prądzie
blog Sandry
blog Maćka
blog Marty

Autor: Matematyczny (IP zapamiętane)
Data: 20 mar 2015 - 12:02:19

Proszę podać temat pracy magisterskiej, to może uda się pomóc z literaturą.

[obliczone.pl]
[orzelzmatmy.pl]

Autor: alexandraola (IP zapamiętane)
Data: 22 mar 2015 - 18:57:55

moim zdaniem promotor jest od tego żeby pomóc w takiej sytuacji, powinien Cię nakierować i dać wskazówki jak pisaćsmiling smiley

Autor: ciekawymarian (IP zapamiętane)
Data: 26 mar 2015 - 21:53:02

Tylko praca z promotorem! To nie jest Twój wróg tylko przyjaciel!

Pozdrawiam gorąco
-----------------
[www.wynikilotto.net.pl] - Zapraszam do poznania moich badań na temat losowości.

Autor: endrjuf (IP zapamiętane)
Data: 02 kwi 2015 - 19:55:43

Zdecydowanie to nie jest przecież twój wróg tylko akurat twój taki konsultant i zdecydowanie to z nim musisz jakoś wszystko sobie uzgadniać co do pracy..Bo przecież czasem zdecydowanie no wiecie bardzo okej jest jak po prostu go słuchasz i zawsze się stosujesz do jego poprawek.

Autor: kluwers (IP zapamiętane)
Data: 24 kwi 2015 - 09:18:40

Praca magisterska opiera się na samodzielnym zbieraniu materiałów i wystosowaniu jakiejś tezy, którą pragniesz przyjąć lub obalić - nie sądzisz, że korzystanie z pomocy płatnych jest nieetyczne?

Autor: krysia82 (IP zapamiętane)
Data: 30 kwi 2015 - 11:12:41

Niektórzy po prostu nie są stworzeni do pisania, zwłaszcza tak obszernych prac. A dokładając do tego jeszcze niechęć do wybranego tematu i nieznajomość otrzymujemy sytuację wręcz patową. Wtedy warto jest skorzystać z osób, które zrobią to za nas rzetelnie ale faktycznie może to być nieetyczne.

Wciąż się uczę, w zasadzie całe życie poświęciłam nauce, ale nie przestanę dalej się rozwijać. Uwielbiam języki obce, pracuję w biurze tłumaczeń. [original-solutions.pl]

Autor: mafretu (IP zapamiętane)
Data: 02 maj 2015 - 22:44:03

Sam nie wiem co powiedzieć - praca magisterska już dawno przestała odgrywać jakąkolwiek rolę w czymkolwiek. Jednak jeśli człowiek jest zainteresowany aby ją napisać to dużo - dlatego polecam kontakt z Twoim promotorem on bierze za Twoje przegotowanie pieniądze więc na pewno doradzi Ci czy pracę zmienić albo powie o literaturze,która tej pracy dotyczy

Autor: Eweliina19 (IP zapamiętane)
Data: 15 maj 2015 - 09:30:45

I jak? udało się napisać pracę?

Autor: Merinda (IP zapamiętane)
Data: 17 maj 2015 - 15:28:02

Ja myślę, że pracę trzeba pisać samodzielnie mimo wszystko, choć początki zawsze są trudne. Warto porozmawiać z promotorem on powinien podsunąć inspirację do pisania. Mam nadzieję, że udało się już napisać magisterkę

Autor: basiula1 (IP zapamiętane)
Data: 19 maj 2015 - 12:11:18

Jestem na podobnym etapie ale mam już nieco więcej napisane. Powinnaś na spokojnie usiąść nad materiałami i trzeźwym okiem na nie spojrzeć. Pomysły przyjdą same, trzeba znaleźć na to tylko trochę czasu.

Autor: mizot2 (IP zapamiętane)
Data: 29 maj 2015 - 19:34:56

No nie wydaje ci się, że takie korzystanie z płatnego pisania to jest po prostu OSZUKIWANIE? Trzeba to jasno powiedzieć. Co to ma być za magister jak nie umie napisać pracy? Nie oszukujmy się, nie każdy musi być magistrem. Potem mamy takie elity, jak każdy kupuje sobie tytuł. Ludzie zastanówcie się.

Autor: Staremjęste (IP zapamiętane)
Data: 11 cze 2015 - 09:50:03

Elity jak elity i się czyta w gazecie, że znowu ktoś im napisał pracę magisterską. No naprawdę to jest przesada. Każdy potrafi trochę zdań napisać i trochę zdań zklecić. Nie ma co robić z tego żadnego problemu. Trzeba się zastanowić czy po to się szło na magistra by ktoś inny za nas pisał pracę.

Autor: siwa88 (IP zapamiętane)
Data: 11 cze 2015 - 15:21:14

reklama serwisu zajmującego się pisaniem prac... Gdyby problem był faktyczny, to pojawiłby się temat pracy. No i osoba zainteresowana zaglądałaby co chwilę licząc na pomoc...

Autor: olga2015 (IP zapamiętane)
Data: 17 cze 2015 - 02:00:20

Przede wszystkim trzeba polegać na promotorze i jego uwagach i sugestiach. W końcu to on będzie decydował o być albo nie być i przede wszystkim on będzie oceniał naszą pracę. Zresztą takie pisanie prac przez kogoś jest skrajnie nieuczciwe mimo wszystko.

Autor: wojtek86 (IP zapamiętane)
Data: 17 cze 2015 - 15:18:19

Moim zdaniem, zresztą tak jak poprzedników promotor powinien pomóc w takiej sytuacji, ale wiem po sobie i swoje promotorce, ze niekoniecznie to tak wygląda, gdyż moja promotorka przyjmowała jedynie całe gotowe prace a potem wyrzucała je nam do śmieci :/ jak nie pomoże to serwis jakiś tak jak mówisz

Autor: borfas (IP zapamiętane)
Data: 07 lip 2015 - 19:04:35

Z takim pytaniem to bardziej do promotora się udaj a nie tu na forum nas męczysz grinning smiley musisz zdać sobie sprawę, że mi Ci bardzo mało w tej sprawie możemy pomóc i tak na moje oko to TY jesteś zdany tylko i wyłącznie na siebie i nie na nikogo innego. Przede wszystkim umiesz liczyć licz na siebie.

Idˇ do strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.