AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Matura, egzamin na studia : 
Matura, egzamin na wyższe uczelnie ... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idˇ do strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
Egzamin z rysunku na architekturę
Autor: pracowniaotwarta (IP zapamiętane)
Data: 25 kwi 2014 - 09:28:24

Cześć wszystkim.
Jestem przyszłorocznym maturzystą i chciałbym zapisać się na kurs rysunku we Wrocławiu. Przeglądając Internet natrafiłem na tą szkołę [www.pracowniaotwarta.com] Czy ktoś może coś o niej powiedzieć? Czy rok dokształcenia wystarczy? Jakieś inne propozycje? Czekam na odpowiedzi.

Re: Egzamin z rysunku na architekturę
Autor: Eladia1185 (IP zapamiętane)
Data: 07 maj 2014 - 15:45:12

Witam. Ja korzystałam z usług innej szkoły rysunku i bez problemu dostałam się na wymarzony kierunek studiów. Wystarczyły 3 miesiące dokształcenia. Wcześniej robiłam szkołę plastyczną. Także warto.

Chcesz się dowiedzieć jak działa logistyka? zobacz może cie zainteresuje.

Logistyka to jest ważna branża. W jakich celach się ją stosuję do czego ona służy ? Przede wszystkim musicie tutaj http://logistyk.soup.io/ sobie przeczytać o tej dziedzienie polecam bloga.

Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2015-07-03 13:15 przez Eladia1185.

Autor: Supermitzie1757 (IP zapamiętane)
Data: 11 maj 2014 - 21:46:28

Moim zdaniem taki kurs jest nieoceniony. Sama poszłam na zajęcia z rysunku architektonicznego tylko dwa razy, tak przy okazji szukania dla siebie różnych zajęć, niemniej kursantami byli właśnie głównie osoby przygotowujące się na studia.

Autor: ECOBOZYSLAWA87 (IP zapamiętane)
Data: 23 maj 2014 - 15:32:52

Taki kurs się faktycznie przydaje, gdy ktos wybiera się na architekturę, bowiem zdanie egzaminów nie jest takie proste, a taki kurs właśnie przygotowywuje nas właśnie w kierunku tych egzaminów także polecam tego typu kursy, by czuć się pewnie i spełniać swoje marzeniasmiling smiley

Polecialy glowy ale teraz szukam jak to zrobic z moja familia Czy sadzicie, ze takie wsparcie blogiem http://pomocdlarodziny.blog.se/ moze im pomoc i moze wszystko dac

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-06-23 18:48 przez ECOBOZYSLAWA87.

Autor: VellaWawa80 (IP zapamiętane)
Data: 29 maj 2014 - 11:46:04

Fajnie pójść na taki kurs, który będzie przynajmniej w części zbliżony do tego co może na nas czekać na egzaminie z rysunku na architekturze, przynajmniej wiedzieli będziemy co mniej więcej może nas spotkać, i będziemy spokojniejsismiling smiley

Ciekawy kierunek może także zainspirować was do założenia bloga, o takiego na przykład http://piskolak.blox.pl/html:-) wiele tu pożytecznych i praktycznych informacji, zapraszam:-)

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-05-28 22:42 przez VellaWawa80.

Autor: Netklemens2051 (IP zapamiętane)
Data: 05 cze 2014 - 10:20:29

Ja w zeszłym roku zdawałam egzamin z rysunku chcąc się dostać na studia z architektury, egzaminu obawiałam się bardzo, dlatego postanowiłam skorzystać z takiego kursu i dzięki niemu czułam się pewniej, egzamin zaliczony a pierwszy rok studiów mam już za sobąsmiling smiley

Chcesz mieć ładne, stylowe mieszkanie? Wejdź na http://ladnemieszkanie.soup.io/post/528083702/Konserwacja-mebli-tapicerowanych. Żyj przyjemnie w swoim domu.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-06-24 20:11 przez Netklemens2051.

Autor: veronicawro1023 (IP zapamiętane)
Data: 07 lip 2014 - 12:02:16

taki kurs moim zdaniem to zdecydowanie fajna sprawa, można się podszkolić z rysunku, także nauczyć nowych, nieznanych dotąd i niekonwencjonalnych norm w sztuce, ja uważam że są same plusy takiego kursu, więc nie wahaj się!

Lubisz zakupy ale na pewno ich nie znasz tak dobrze jak ja!http://zakupyodkuchni.blogx.pl/ Sprawdź naprawdę warto!

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-06-24 13:49 przez veronicawro1023.

Autor: Supercandi85 (IP zapamiętane)
Data: 07 lip 2014 - 21:54:00

Taki kurs rzeczywiście jest genialny, ale mało kogo na to stać, bo jak sie orientowałam niestety ceny takich kursów są zaporowe. A powiedz mi zdecydowałaś się na ten kurs w końcu? jeżeli tak to opowiadaj!smiling smiley

korzystając z okazji bycia na tym forum zapraszam do zapoznania się z moim blogiem http://reklamywsieci.bloog.pl/ blog dotyczy reklam w sieci i wszystkiego co związane z tą tematyką

Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2015-06-23 10:00 przez Supercandi85.

Autor: tolislawa91 (IP zapamiętane)
Data: 08 lip 2014 - 19:08:29

Panuje opinia, ze ciezko sie dostac i latwo utrzymac. Uwazam zreszta, ze sluszna, ale teraz niby idzie niz demograficzny, wiec moze bedzie/jest tak jak mowisz. Jedyny powod dla ktorego mogloby byc tak, ze ktos twierdzi iz ciezko sie utrzymac to taki, ze mu sie nie chce pracowac. No to jest powazny problem, bo pracy jak juz pisalam jest duzo. A co konkretnie chcesz wiedziec o zajeciach i egzaminach?

Wiecie, że otacza nas swiat klamstwa i obludy tu http://reklamczar.yolasite.com/ wszystko opisane od poczatku Musicie to zobaczyc bez tego nie macie co ruszac z biznesme.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-06-24 08:29 przez tolislawa91.

Autor: CarolannXyz1727 (IP zapamiętane)
Data: 16 lip 2014 - 11:46:38

Na architekturę faktycznie ciężko się dostać , ale faktycznie znacznie łatwiej utrzymać to fakt, choć nie jest tak prosto, jakby się mogło wydawać , bowiem studia wymagają zaangażowania i determinacji oraz przede wszystkim systematyczności, której nikt nie zastąpi:")

Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2016-09-20 10:14 przez CarolannXyz1727.

Autor: THESYLWIA1610 (IP zapamiętane)
Data: 21 lip 2014 - 20:58:13

CarolannXyz1727 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Na architekturę faktycznie ciężko się dostać , ale
> faktycznie znacznie łatwiej utrzymać to fakt, choć
> nie jest tak prosto, jakby się mogło wydawać ,
> bowiem studia wymagają zaangażowania i
> determinacji oraz przede wszystkim
> systematyczności, której nikt nie zastąpi:")

ja skończyłam architekture teraz robię wszystkie potrzebne uprawnienia u wcale nie było aż tak ciężko

Szukasz inspiracji modowych i informacji o hitach tego sezonu? Wejdź na tego bloga http://modnaagnieszka.yolasite.com/ i oglądaj setki inspiracji!

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-07-25 15:59 przez THESYLWIA1610.

Autor: profrun (IP zapamiętane)
Data: 31 lip 2014 - 10:04:03

Może po prostu jesteś taki zdolnysmiling smiley Bez ironiismiling smiley

Autor: veronicawro1023 (IP zapamiętane)
Data: 12 sie 2014 - 11:08:51

Architektura prosta nie jest nie ma co wymyślać, ale taka jest prawda nie ma co zmyślać, że jest łatwo i przyjemnie, bo łatwo nie jest, a samo dostanie się na studia stanowi nie lada wyzwanie, więc warto skorzystać z dostępnych kursów

Autor: PIMEN2339 (IP zapamiętane)
Data: 06 wrz 2014 - 22:40:01

Wydaje mi się, że Politechnika Wrocławska organizuje kursy rysunku, bo tam jest architektura na którymś z wydziałów. Jeśli ktoś nigdy nie miał styczności z rysunkiem to lepiej, żeby przed egzaminem się nauczył co nieco, bo nie zda i się nie dostanie na studia, jeśli bardzo chce architekturę.

Autor: ecoodon95 (IP zapamiętane)
Data: 22 paź 2014 - 23:23:12

ja też korzystałem z takiego kursu, akurat w innej szkole, ale w tej o której piszesz szkoliła się koleżanka i z tego co wiem była bardzo zadowolona a na studia dostała się bez problemu. rok wystarczy,ale może im więcej tym łatwiej będzie na studiach.

Autor: Bekky (IP zapamiętane)
Data: 29 kwi 2015 - 18:15:14

Tak bardzo chciałam się dostać na ten kierunek ale o wszystkim za późno się niestety dowiedziałam. Jak składałam papiery na uczelnię wyższą właśnie na architekturę to tak usłyszałam od innych ludzi co też tam składali papiery, że to właśnie przed tym wszystkim będzie jakiś egzamin z rysunku a ja wtedy nie byłam na to przygotowana.

Autor: loperek (IP zapamiętane)
Data: 30 maj 2015 - 20:39:52

To źle..Pewnie dlatego nie dostałaś się na ten swój wymarzony kierunek. Ja się nawet na to nie pchałem bo co byłoby z tego mi powiedźcie ? Ja naprawdę nie wiem gdzie po tym szukać roboty ? sad smiley Nie ma ofert dla architektów..Trzeba chyba jechać za granicę ogórki zbierać.

Autor: Paptyka (IP zapamiętane)
Data: 17 lip 2015 - 10:41:35

A powiedz mi , ten kurs jest realizowany przez jakichś wykładowców z Twojej przyszłej uczelni ? ja bym raczej poszła na tzw. rok zerowy i to na wydziale architektury niż na taki kurs który podawałeś , mój kumpel tak zrobił i było mu potem znacznie łatwiej winking smiley

Autor: karolina115 (IP zapamiętane)
Data: 24 cze 2016 - 18:15:05

;ddddddddddd

Autor: baska97 (IP zapamiętane)
Data: 12 lis 2016 - 16:13:42

grinning smileyDDD

Idˇ do strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.