AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Matura, egzamin na studia : 
Matura, egzamin na wyższe uczelnie ... 
IdĄ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
IdĄ do strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3
Re: prezentacje multimedialne w power point
Autor: krysia82 (IP zapamiętane)
Data: 30 kwi 2015 - 11:15:39

Również uważam, że robienie prezentacji jest bardzo proste no ale w pierwszym zdaniu możemy przeczytać: "Pracujesz, nie masz czasu ani siły na zadania domowe- dobrze trafiłeś"

Więc to oferta skierowana do leniwych, i więcej nie powinniśmy się rozwodzić nad tematem.

Autor: agawa30 (IP zapamiętane)
Data: 13 maj 2015 - 08:32:28

To ten temat nie tyczył się jakiś prezentacji w power poincie odnośnie matur ? Tak mi się coś wydaję ale no mogę się mylić..Chodzi mi o to, że teraz już na maturze z polskiego nie trzeba przygotowywać żadnej prezentacji i teraz są już tylko pytania. W sumie to dobrze.

Autor: Pannaxyz (IP zapamiętane)
Data: 15 maj 2015 - 17:24:07

Tak teraz już się nie przygotowuję żadnych prezentacji, tylko normalnie się odpowiada właśnie jakby to powiedzieć na pytania zadawane przez komisję. Z jednej strony to dobrze a z drugiej strony to nie jest dobrze, bo nigdy nie wiadomo na jakie to pytania się trafi.

Autor: dabborek (IP zapamiętane)
Data: 21 maj 2015 - 17:12:02

I tak ustna matura z języka polskiego ma niewielkie znaczenie, w końcu mało który kierunek studiów ma w swoim profilu określone kryteria uwzględniające ustną formę egzaminu maturalnego z tego przedmiotu, więc nie jest to takie istotne, ale wiadomo, że zdać trzeba, prawda? smiling smiley

Autor: siwa88 (IP zapamiętane)
Data: 11 cze 2015 - 15:25:57

Prezi do edukacyjnych też jest świetne - ja wykorzystuję na zajęciach.
Co do power pointa, to polecam książkę Garra Reynoldsa na temat zen prezentacji - zmienia spojrzenie i opisuje proste sposoby, na temat przygotowania. Chociażby wklejenie obrazków i napisów tak, żeby robiły ciekawe wrażenie.

Autor: wojtek86 (IP zapamiętane)
Data: 17 cze 2015 - 15:20:34

fajneo głoszenie jednak wydaje mi się, że wiele osób, nawet bez biegłe znajomości komputera poradzi sobie ze zrobieniem prezentacji, takiej na wypasie, z muzyką, wszelkimi innymi bajerami. Wiem po sobie, jak przysżło mi robić prezentację na studia, jakieś forum, jakiś tutorial na yt i dałam rade smiling smiley

Autor: podnosniki (IP zapamiętane)
Data: 15 lip 2015 - 12:03:35

A ja uważam wręcz przeciwnie - nie każdy musi mieć taki zmysł estetyczny, żeby dobrze dobrać kolory, zdjęcia i ogólnie cały wygląd prezentacji. Nie korzystałem z usług autora, ale jeśli robi to dobrze, to czemu odbierać mu niszę rynkową i mówić, że nie ma to zastosowania? User Experience zawsze wszystko weryfikuje.

Autor: sylwek9990 (IP zapamiętane)
Data: 24 lip 2015 - 10:04:28

fajne, korzystałem, polecam smiling smiley

Autor: opakuna (IP zapamiętane)
Data: 10 sie 2015 - 14:37:46

Witajcie. Według mnie takie prezentacje multimedialne to bardzo dobry pomysł na początek. Potem można rozszerzyć to o inne usługi.

Autor: Gloss88 (IP zapamiętane)
Data: 06 sty 2016 - 19:35:10

Nie jest przeżytkiem. Ale teraz chyba każdy to potrafi, więc kupowanie tego jest niepotrzebne.

Autor: lejlis (IP zapamiętane)
Data: 14 cze 2016 - 08:46:26

;dddddd

Autor: michalina99636 (IP zapamiętane)
Data: 03 lis 2017 - 18:30:30

MC office zawsze będzie używany więc zawsze się opłaca go umieć smiling smiley.

GRZYBICA GARDŁA &#8211; OBJAWY I LECZENIE

Autor: Mozza (IP zapamiętane)
Data: 15 lis 2017 - 17:17:29

Autor: jacklynnvern (IP zapamiętane)
Data: 03 sty 2018 - 10:45:11

Autor: Mozza (IP zapamiętane)
Data: 26 kwi 2018 - 18:53:33

Autor: Cathy (IP zapamiętane)
Data: 29 kwi 2018 - 20:23:53

Autor: adolfjems (IP zapamiętane)
Data: 03 maj 2018 - 13:07:03

IdĄ do strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.