AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Matura, egzamin na studia : 
Matura, egzamin na wyższe uczelnie ... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idˇ do strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
Ankieta - Arteterapia w klasach I-III
Autor: beata7922 (IP zapamiętane)
Data: 24 mar 2014 - 15:30:57

Witam, jestem studentką pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. W związku z pisaniem pracy dyplomowej, potrzebuję przeprowadzić do niej badania min. ankietę. Tu właśnie moja gorąca prośba o wypełnienie ankiety przez nauczycieli lub studentów pedagogiki z podanego linka jeśli jest taka możliwość.
Z góry bardzo dziękuję.
[www.survio.com]

Re: Ankieta - Arteterapia w klasach I-III
Autor: Supercandi85 (IP zapamiętane)
Data: 07 lip 2014 - 21:57:04

Oczywiście już wypełniłam to dl Ciebie i bardzo zaciekawiły mnie pytania, które zadawałaś oczywiście zaciekawiły w pozytywnym sensie. Powiedz coś wiecej o tej Twojej pracy, jak Ci idzie? czy może skończyłaś już?

Zapraszam także do zapoznania się z moimi artykułami http://reklamawsieci.yolasite.com/ związane sa one z tematyką reklamy czyli z tym co robię na co dzień i z tym co jest moją pasją

Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2015-06-23 10:02 przez Supercandi85.

Autor: ecoodon95 (IP zapamiętane)
Data: 22 paź 2014 - 23:41:59

zgodnie z prośbą wypełniłam, swoją drogą tematyka naprawdę ciekawa, fajnie byłoby wiedzieć jakie np z tych ankiet wyjdą Ci wnioski. ja pedagogikę robię w ramach drugiego kierunku ale chyba zdecyduję się jednak na to, żeby w tym zawodzie szukać pracy.

Autor: Meganinfa83 (IP zapamiętane)
Data: 06 paź 2016 - 09:28:50

no dokladnie

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2016-10-06 09:29 przez Meganinfa83.

Autor: susanrichard (IP zapamiętane)
Data: 31 maj 2017 - 09:23:48

Hello,I am new in this forum.I got different and helpful information from this forum.Now i am planning to complete my academic work with the help of internet.I hope professional assignment writers online this will be helpful my writing.Different writing resources are giving the different information.

Autor: Skyefrank (IP zapamiętane)
Data: 21 sie 2017 - 09:50:26

As a teacher, my student reminded me more than once: 'The teacher, many of us in school learning things in the community is not used, some also make us look silly.' Recently, watching TV drama 'joy song 'I have a deeper understanding of the students' words.
nike kids on sale
nike air max lovers shoes
nike air max LTD
nike air max Lunar
nike air max thea
nike air max TN
michael kors jet set clothing
michael kors outlet
michael kors women's shoes
michael kors bags on sale

Autor: Mozza (IP zapamiętane)
Data: 15 lis 2017 - 17:17:36

Autor: jacklynnvern (IP zapamiętane)
Data: 03 sty 2018 - 10:45:26

Data: 26 kwi 2018 - 18:53:39

Autor: Cathy (IP zapamiętane)
Data: 29 kwi 2018 - 20:23:31

Autor: adolfjems (IP zapamiętane)
Data: 03 maj 2018 - 13:07:11

Autor: Cathy (IP zapamiętane)
Data: 05 maj 2018 - 21:51:21

Data: 08 maj 2018 - 21:06:59

Idˇ do strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.