AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Matura, egzamin na studia : 
Matura, egzamin na wyższe uczelnie ... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idˇ do strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3
Kursy maturalne z języków obcych online
Autor: carolbest (IP zapamiętane)
Data: 12 gru 2013 - 08:09:59

Chcesz się dobrze przygotować do matury? Wybierz kurs maturalny z języka obcego on-line w Szkole Języków Obcych Shamrock. Kursy z języka

- angielskiego
- niemieckiego
- rosyjskiego
- francuskiego

Zajęcia przez Skype prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów. Indywidualne lekcje to skuteczny sposób na przygotowanie do egzaminu. Oferujemy zajęcia na najwyższym poziomie w promocyjnych cenach. Szczegóły na [www.szkola-shamrock.pl]. Zapraszamy wszystkich maturzystów!

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2013-12-12 08:15 przez carolbest.

Re: Kursy maturalne z języków obcych online
Autor: marzenloka (IP zapamiętane)
Data: 29 mar 2014 - 11:45:03

Świetny pomysł na szybką naukę. Inne niż maturalne kursy też macie przez Skype?

Autor: DELMERXXX94 (IP zapamiętane)
Data: 31 mar 2014 - 01:12:46

marzenloka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Świetny pomysł na szybką naukę. Inne niż maturalne
> kursy też macie przez Skype?
Dokładnie mam takie samo zapytanie, czy inne niż maturalne wchodza w grę?

------------------------------
Prawda w oczy kole tv darmo takie mamy ceny!

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-04-26 23:57 przez DELMERXXX94.

Autor: Megahayden1401 (IP zapamiętane)
Data: 18 kwi 2014 - 10:55:36

Bardzo ciekawe rozwiązanie, na pewno przydatne w momencie , kiedy chcemy podszkolić nasz język przed maturą, rozmawiając przez skype czujemy się tak jakbyśmy byli na lekcji, możemy rozmawiać w danym języku, zadawać pytania i w ten sposób szkolić swoje umiejętnoścismiling smiley

----------
Czego szukasz, znajdziesz  tu http://matyldaa.blogx.pl/2014/12/08/doskonala-reklama prawda że ciekawa oferta!

Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2015-05-05 13:38 przez Megahayden1401.

Autor: Megahayden1401 (IP zapamiętane)
Data: 28 kwi 2014 - 13:02:26

Pomysł dobry, jednak ciekawe jak sprawdzi się w praktyce.. na pewno jest to fajny sposób na doskonalenie swoich umiejętności językowych tak więc tak czy inaczej myślę, że warto spróbować taką formę naukismiling smiley

----------
Masz tu to czego szukasz szkolenia z zamówień publicznych zapraszamy!

Zmieniany 3 raz/y. Ostatnio 2015-05-05 13:40 przez Megahayden1401.

Autor: NedWawa1841 (IP zapamiętane)
Data: 28 kwi 2014 - 22:43:40

Uważam, ze takie kursy są naprawdę przydatne szczególnie przed matura, ale nie tylko ponieważ języki obce są z reguły przydatne także później a nie tylko na maturze więc warto inwestować w ich naukę .

Jak również warto inwestować we własne mieszkanie, w jego wystrój i wnętrza:-) Jak to zrobić ze smakiem? Zapraszam tutaj: http://urzadzajwnetrzazesmakiem.blox.pl/html :-)

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-05-28 13:31 przez NedWawa1841.

Autor: Luetta2478 (IP zapamiętane)
Data: 13 maj 2014 - 07:47:49

A ja nie jestem do końca przekonana. Na pewno jest to lepsza forma niż kucie z podręczników, ale rzeczywisty kontakt z lektorem, to zupełnie coś innego. Tak mi się przynajmniej wydaje. Plusem w takich skype'owych rozmówkach jest na pewno cena.

Autor: Luetta2478 (IP zapamiętane)
Data: 13 maj 2014 - 07:48:47

A ja nie jestem do końca przekonana. Na pewno jest to lepsza forma niż kucie z podręczników, ale rzeczywisty kontakt z lektorem, to zupełnie coś innego. Tak mi się przynajmniej wydaje. Plusem w takich skype'owych rozmówkach jest na pewno cena.

Autor: ProPawel93 (IP zapamiętane)
Data: 13 maj 2014 - 11:19:24

Kursy maturalne on-line z języków obcych są bardzo przydatne, ponieważ kształtują nasze umiejętności , w bardzo krótkim czasie możemy podszkolić nasze umiejętności przed maturą bez wychodzenia z domu i bez tracenia czasu na zbędne dojazdy itp.

Autor: ECOBOZYSLAWA87 (IP zapamiętane)
Data: 23 maj 2014 - 15:36:50

Według mnie takie kursy maturalne z języków obcych, nawet on-line przydają się, kiedy ktoś ma braki w nauce jezyka i chce szybko przyswoić większą wiedzę nie tracąc przy tym czasu na zbędne dojazdy i wogólesmiling smiley

JEstem tego pewny wierze w to http://wsparciedlarodzin.bloog.pl/ ze pomozecie w tym tworzeniu. Bo jak nie pomozecie to juz mnie nikt nie pomoze i sobie z tym nie poradze

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-06-23 18:48 przez ECOBOZYSLAWA87.

Autor: VellaWawa80 (IP zapamiętane)
Data: 29 maj 2014 - 11:38:30

Kursy maturalne są oczywiście bardzo przydatne, tym bardziej te online, gdzie nie trzeba jeździć na spotkania itp. w ten sposób możemy szybko i łatwo utrwalić sobie wiedze i przyswoić zagadnienia, sposób łatwy i dość przyjemnysmiling smiley

nie wiecie jak zaaranżować i wykończyć swoje mieszkani? tutaj znajdziecie mnóstwo pomysłów i inspiracji http://ajaworska90.blog.pl/2015/01/15/aranzacja-z-profesjonalista/ zapraszam na mojego bloga

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-06-23 11:31 przez VellaWawa80.

Autor: profesorski (IP zapamiętane)
Data: 23 cze 2014 - 10:21:20

Ja na przykład skorzystałem z oferty szkoły z Rzeszowa, nazywają się Universe i co ich wyróżnia to dojeżdżają do klienta. Mają też ofertę nauki przez skypa, ale jak jednak wolę "kontakt bezpośredni" i lubię jak poświęca mi się całą uwagę. Także polecam [universe-rzeszow.pl]

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2014-06-23 10:33 przez profesorski.

Autor: MegaAdela1064 (IP zapamiętane)
Data: 03 lip 2014 - 00:55:14

Ja polecam też inną szkołę przez Skypa, nazywają się The Point. Mają kursy dostosowane do indywidualnych potrzeb, albo do aktualnych wymagań maturalnych, albo do wymagań na konkretny egzamin (CAE, CPE), czy zawodowych. Ustalane wszystko pod konkretnego klienta.

Jeżeli ciągle lubisz podnosić swoje kwalifikacje to mój blog jest dla Ciebie. Wejdź http://madrymbyc.blog.iwoman.pl/i sprawdź czego możesz się dowiedzieć

Zmieniany 3 raz/y. Ostatnio 2015-06-23 17:01 przez MegaAdela1064.

Autor: Supercandi85 (IP zapamiętane)
Data: 07 lip 2014 - 21:58:44

Taka forma jest oczywiście bardzo fajna, niestypowa i może bardziej trafić do młodzieży, ale pytanie się nasuwa czy w taki sposób oni się nauczą tego? mi się wydaje że niektórzy tak, ale jednak nie każdy

jeżeli już tu jestem to zapraszam do przeczytania ciekawego artykułu http://www.bezpiecznymagazyn.vum.pl/ jestem właśnie na etapie budowy magazynu i znalazłem wiele porad, może wam też się przyda

Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2015-06-23 10:03 przez Supercandi85.

Autor: Supercandi85 (IP zapamiętane)
Data: 07 lip 2014 - 22:02:10

Moim zdaniem takie zmiany w maturze są potrzebne, bo matura dotychczasowa zawierała niestety wiele niepotrzebnych udziwnień, które zamiast pomóc maturzystom niestety tylko uprzykrzały ich życie. Zgadzacie sie?

Autor: tolislawa91 (IP zapamiętane)
Data: 08 lip 2014 - 19:06:48

chodziłam na kurs przygotowujący do matury z języka angielskiego do profi lingua i nie jestem zadowolona. może i robiliśmy zadania typowo maturalne, ale starsznie mało z tych zajęć wyniosłam.
chodziłam tez na zajęcia z ROE na rozszerzoną biologię. dwie godziny zegarowe raz w tygodniu. osoba proawdząca uczy w liceum biologii. jednak wiedziała o czym mówi, posiadała sporą wiedzę i umiała ją przekazać.

Hola hoola ale odkrylem strone - az sie zdziwilem, ze taka http://stronniczamira.tumblr.com/ moze byc dobra. Podoba mi sie. Zachecam wszystkich do ogladania non stop i caly czas.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-06-24 08:30 przez tolislawa91.

Autor: CarolannXyz1727 (IP zapamiętane)
Data: 16 lip 2014 - 11:51:33

Moim zdaniem sam kurs nie nauczy nas wszystkiego, jeżeli będziemy uczyć się tylko na zajęciach i nie uczyć się samodzielnie w domu, to tak jak w przypadku osoby wyżej nic z takiego kursu nie wyniesiemy, kurs kursem, ale wymaga on nieco zaangażowania od nas..

W co współcześnie warto inwestować? W dom, naukę a może działalność? Zobacz na http://swiatinwestycjiwgsylwi.bloog.pl/. Dowiedz się, czy ty także możesz inwestować.

Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2015-06-26 19:58 przez CarolannXyz1727.

Autor: THESYLWIA1610 (IP zapamiętane)
Data: 21 lip 2014 - 21:03:33

CarolannXyz1727 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Moim zdaniem sam kurs nie nauczy nas wszystkiego,
> jeżeli będziemy uczyć się tylko na zajęciach i nie
> uczyć się samodzielnie w domu, to tak jak w
> przypadku osoby wyżej nic z takiego kursu nie
> wyniesiemy, kurs kursem, ale wymaga on nieco
> zaangażowania od nas..

dokładnie tak ... najważniejsze żeby później rozmawiać w tym języku

Szukasz inspiracji modowych i informacji o hitach tego sezonu? Wejdź na tego bloga http://pokojmody.bloog.pl/id,346167347,title,Pierwsze-buty-dla-dziecka,index.html i oglądaj setki inspiracji!

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-07-25 16:00 przez THESYLWIA1610.

Autor: profrun (IP zapamiętane)
Data: 31 lip 2014 - 10:01:54

Dokładnie. Żywe używanie mowy, najlepiej w kontakcie z native`mami jest najlepszym wyjściem. W innym wypadku wszystkiego zapominasz

Autor: veronicawro1023 (IP zapamiętane)
Data: 12 sie 2014 - 11:22:33

A powiedzcie czy komuś kursy przed maturą zapewniły sukces na maturze? bo zastanawiam się nad tym czy w przyszłym roku decydować się na kurs językowy online, wiem , że nie będę mieć czasu, żeby uczęszczać na takie zajęcia dlatego zastanawiam się nad wersją onlinesmiling smiley

Idˇ do strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.