AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Matura, egzamin na studia : 
Matura, egzamin na wyższe uczelnie ... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idˇ do strony: <--1234
Bieżąca strona: 4 z 4
Re: matura 2015
Autor: suuzka (IP zapamiętane)
Data: 08 lip 2015 - 14:09:35

Nie matura lecz chęć szczera zrobi z was bohatera grinning smiley ja nie zdałem matury, nie wiem co teraz dokładnie mam zrobić czy przystępować do poprawki czy nawet nie startować. Co mi radzicie ? Nie chcę nikomu robić wstydu a wszyscy podobno mówią, że matura jest bardzo potrzebna sad smiley

Autor: perrssuk (IP zapamiętane)
Data: 16 lip 2015 - 17:00:22

Nawet nie podchodziłem do matury tego roku bo i tak wiem o tym, że bym jej nie zdał i na pewno by mi ona nie była potrzebna. Przede wszystkim chcę wam powiedzieć taką to rzecz - lubię akurat no wiecie dobrze się zabawić więc nie uczyłem się za dużo w liceum.

Autor: tabarmi (IP zapamiętane)
Data: 22 lip 2015 - 20:22:47

Nie mam matury bo ona mi nie jest do niczego potrzebna. Wolę bardziej pracować w swoim zawodzie po zawódówce niż bym miał zdobywać maturę. Do niczego by mi to nie było potrzebne i akurat nie chciałbym się znowu tyle uczyć i tyle męczyć bo tak na prawdę po co i tak to by nie miało większego sensu.

Autor: tabarmi (IP zapamiętane)
Data: 22 lip 2015 - 20:23:56

Zostałem przy zawodzie tokarza. Teraz już mi tylko brakuję dobrego języka ale cały czas chodzę na języka angielskiego i cały czas się doszkalam. Na prawdę to u mnie jest wskazane i na prawdę u mnie jest to bardzo odpowiednio bo chcę pracować za godziwą stawkę w Dojczlandach.

Autor: menju (IP zapamiętane)
Data: 04 sie 2015 - 13:51:20

Nie każdy musi mieć maturę ale teraz w naszym kraju, matura jest wyznacznikiem wszystkiego. Czy to się ją posiada czy jej się nawet nie posiada to określają człowieka albo jest jakimś głupi albo ma jakieś wykształcenie. Taka to sprawa jest i w sumie mnie ona nawet ne dziwi..

Autor: AlaMaKota111 (IP zapamiętane)
Data: 16 maj 2016 - 09:37:17

do matury trzeba było się przygotowywać przez cały czas nauki a szczególnie kilka miesięcy przed , wiadomo że pytania są z kosmosu i nie wiadomo kto mądry je układał , może ten co je układał powinien sam zasiąść w ławie i to napisac.

Autor: monika2458 (IP zapamiętane)
Data: 11 sie 2016 - 11:32:05

Ja jestem na "świeżo" jeśli chodzi o maturę grinning smiley. W tym roku nie była jakaś kosmicznie trudna, dlatego z wyników jestem nawet zadowolona grinning smiley. Trochę się bałam o matmę, bo nie jestem umysłem ścisłym, ale udało się ^^. A co do studiów, to idę na prawo na Chodkowską do Wrocławia. W LO byłam na fakultecie historyczno-prawniczym, dowiedziałam się sporo ciekawych i nowych rzeczy i po prostu to mnie zainteresowało grinning smiley. Wiem, że przede mną ciężkie i trudne studia, ale mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli, trzymajcie kciuki grinning smiley

Autor: joana95 (IP zapamiętane)
Data: 19 wrz 2016 - 12:14:16

;ddddddd

Autor: adolfjems (IP zapamiętane)
Data: 03 maj 2018 - 13:07:44

Idˇ do strony: <--1234
Bieżąca strona: 4 z 4

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.