AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Matura, egzamin na studia : 
Matura, egzamin na wyższe uczelnie ... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Idˇ do strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
videoinformacja nt studiów
Autor: pablosmaximos (IP zapamiętane)
Data: 17 lip 2013 - 17:11:13

Wszystkim niezdecydowanym co do dalszej drogi edukacyjnej chciałbym polecić stronę www.studia.tv jaką niedawno znalazłem. Są tam ciekawe filmy video poświęcone nauce, studiowaniu w ogóle, uczelniach i prowadzonych kierunkach. Może ona być na pewno wydatną pomocą przy wyborze dalszej edukacji i może pomóc naprowadzić na odpowiedni kierunek. Można tam znaleźć filmy video poświęcone uczelniom ( www.studia.tv/video/uczelnie ) jak i też kierunkom, które one prowadzą ( www.studia.tv/video/kierunki ). Myślę że warto tam wejść i przeglądnąć co mają na tej stronce... choćby tak tylko czysto informacyjnie. Naprawdę polecam. Może akurat znajdziecie coś dla siebie smiling smiley

Re: videoinformacja nt studiów
Autor: krowiek (IP zapamiętane)
Data: 12 wrz 2013 - 22:20:35

Na stronach internetowych uczelni zawsze masz na taki temat informacje!

[www.banki-opinie.info] - zapraszam serdecznie!

Autor: picassodent (IP zapamiętane)
Data: 16 wrz 2013 - 13:37:50

bardzo dobra strona, wiele mi pomogła!

Profesjonalny dentysta we Wrocławiu picassodentallab.pl

Autor: marzenloka (IP zapamiętane)
Data: 29 mar 2014 - 11:45:44

Wiadomo, że na stronach uczelni jest taka informacja, aczkolwiek taka forma wydaje się być ciekawsza

Autor: Sergio2367 (IP zapamiętane)
Data: 04 kwi 2014 - 14:50:17

Videoinformacja jest bardzo ciekawym rozwiązaniem w przypadku prezentacji wizerunku szkoły i informacji na jej temat.. taki apel,poniekąd forma reklamy bardziej trafia do odbiorcy, który wszelkie informacje może znaleźć w jednym miejscu...

---------------------
Ni widu,ni słychu http://widziecizatrzymacswiat.bloog.pl/ tylko nasza stronka!

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-04-29 13:49 przez Sergio2367.

Autor: Megahayden1401 (IP zapamiętane)
Data: 28 kwi 2014 - 13:08:05

Ciekawy pomysł.. w dzisiejszych czasach nie każdemu chce się czytać papierowe ulotki, a taką video prezentację z chęcią każdy obejrzy , poza tym jak będzie fajnie zrobiona i z humorem to na pewno zachęci przyszłych studentów do wyboru określonej uczelnismiling smiley

--------
W tym sęk-nie obiecujemy weekend w spa w górach a jenak!

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-05-05 13:41 przez Megahayden1401.

Autor: ProPawel93 (IP zapamiętane)
Data: 13 maj 2014 - 10:10:41

Video prezentacje sa fajne, bo znacznie bardziej przykuwają uwage potencjalnych klientów, niż pospolita ulotka, spotkałam się z video prezentacjami zrobionymi w sposób na wesoło lub śpiewająco i taki apel do studentów na pewno był trafionysmiling smiley

Autor: VellaWawa80 (IP zapamiętane)
Data: 29 maj 2014 - 11:57:07

W sumie moim zdaniem to dość ciekawy pomysł, rozwiązanie, które bardziej dociera do odbiorcy, faktycznie jakieś kolorowe prezentacje zwykle bardziej zachęcają i są bardziej przejrzyste w odbiorze, w sumie pomysł ciekawy...

szukacie profesjonalnych aranżacji swoich mieszkań i domów http://ajaworska90.blog.pl/2015/01/15/aranzacja-z-profesjonalista/ zapraszamy znajdziecie tu mnóstwo gotowych pomysłów porad i inspiracji

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-06-23 11:35 przez VellaWawa80.

Autor: Supercandi85 (IP zapamiętane)
Data: 07 lip 2014 - 21:52:55

Bardzo fajna jest taka forma i moim zdaniem dzo ciekawsze niż te inne formy, ale niestety nie każda uczelnia ma prezentację w takiej formie. Ale trzeba przyznać, ze całkiem fajnie taka prezentacja wygląda

zapraszam do zapoznania się z moim blogiem http://nightlife7.blog.pl/ jest on ciekawy ponieważ dotyczy mojego życia, a właściwie życia i pracy nocą zapraszam

Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2015-06-23 10:01 przez Supercandi85.

Autor: CarolannXyz1727 (IP zapamiętane)
Data: 16 lip 2014 - 12:02:04

W dzisiejszych czasach przekaz telewizyjny w postaci video znacznie bardziej dociera do ludzi, tym bardziej, gdy ma w sobie odrobinę humorusmiling smiley dziś już nikt praktycznie nie patrzy na ulotki, tylko z reguły wyrzuca je do kosza, także reklamowanie uczelni w taki sposób nie ma sensu raczejsmiling smiley

Wierzysz w to, że dzięki bankom można zaoszczędzić pieniądze? Sprawdź nahttp://adamgabczewski.blogx.pl/. Niech twoje pieniądze wrócą do Ciebie.

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2015-06-26 19:56 przez CarolannXyz1727.

Autor: endrjuf (IP zapamiętane)
Data: 02 kwi 2015 - 19:58:20

Przez video to ja bym nie chciał bo już całkowicie bym przy tym zasnał jak chociażby no nie wiem jak by na czymś w telewizji nudnym..Po prostu zdecydowanie jest lepiej coś na żywo obejrzeć a nie cały czas tylko video i video ; D ile w moim przypadku mogę zasypiać przed czymś takim hahah

Autor: wartasss (IP zapamiętane)
Data: 08 wrz 2015 - 12:00:35

Dobre, naprawdę przydatne jest videosmiling smiley

Autor: aberinkula (IP zapamiętane)
Data: 15 gru 2016 - 15:04:27

Wow, to jest akurat pomysł, o jakim wcześniej nie słyszałem, tylko w formie e-learningu, gdzie wykłady były nagrywane na wideo.

---------------
dentysta w Krakowie - [addent.pl]

Autor: Mozza (IP zapamiętane)
Data: 15 lis 2017 - 17:18:18

Autor: jacklynnvern (IP zapamiętane)
Data: 03 sty 2018 - 11:02:32

Autor: Mozza (IP zapamiętane)
Data: 26 kwi 2018 - 18:49:47

Autor: adolfjems (IP zapamiętane)
Data: 03 maj 2018 - 13:08:01

Idˇ do strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.