AWANS INFORMACJE FORUM Dla nauczyciela Dla ucznia LOGOWANIE

Matura, egzamin na studia : 
Matura, egzamin na wyższe uczelnie ... 
Idˇ do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
Jaka praca po Turystyce?
Autor: ryba (IP zapamiętane)
Data: 06 lip 2006 - 12:55:17

Tir to chyba najbardziej prawdopodobny w moim przypadku kierunek. Zastanawiam się jedynie jaki zawód czeka mnie po tego rodzaju studiach?

Re: Jaka praca po Turystyce?
Autor: aga (IP zapamiętane)
Data: 11 lip 2006 - 10:50:16

Jedyne, co teraz przychodzi mi do głowy to praca w biurze turystycznym, i to chyba całkiem niezła opcja. Napewno lista zawodów jest dłuższa.

Autor: cathcart (IP zapamiętane)
Data: 17 lip 2006 - 11:38:53

To zależy przede wszystkim od specjalizacji, jaką sobie wybierzesz. Specjalności masz w zasadzie 2: turoperatorstwo, albo hotelarstwo i gastronomia. Możliwe zawody są chyba oczywiste.

Autor: dario (IP zapamiętane)
Data: 21 sie 2006 - 15:03:10

Więcej opcji masz, posiadając dodatkowo wiedzę z ekonomii i marketingu. Szukaj sobie lepiej szkoły i kierunku właśnie pod tym kątem.

Autor: hanys (IP zapamiętane)
Data: 25 sie 2006 - 16:15:51

W branży ogólnie jest teraz nieźle, a prognozy mówią, że będzie jeszcze lepiej. Jestem właśnie na praktykach w biurze i wiem już że to jest to. Mam nadzieję że wam też się uda. Pozdrawiam.

Autor: nika (IP zapamiętane)
Data: 28 sie 2006 - 10:30:21

A jak wygląda załatwianie praktyk w szkołach? Na państwowych jest łatwo dostać się na staż do jakiegoś biura, czy lepiej iść na prywatne specjalizujące się w tym kierunku studiów i mieć pewność, że pomogą oni dostać się na praktyki w dobrej firmie?

Autor: jacklynnvern (IP zapamiętane)
Data: 27 sty 2018 - 08:50:23

PestVeda - Termite & Pest Control Services In Delhi

website :- http://www.pestveda.com/

Autor: tracywyvern (IP zapamiętane)
Data: 16 kwi 2018 - 15:15:38

nice post
avriq
avriq India

Autor: adolfjems (IP zapamiętane)
Data: 03 maj 2018 - 14:25:29

Autor: Cathy (IP zapamiętane)
Data: 18 maj 2018 - 18:51:20

Autor: kamilka0 (IP zapamiętane)
Data: 19 maj 2018 - 14:44:07

Skończyłam rok temu turystykę i nie było mi łatwo od razu znaleźć jakieś zatrudnienie. Postanowiłam wyjechać do pracy w Norwegii jako opiekunka osób starszych. Zanim poszukam zatrudnienia w kraju, chciałabym starać się o zwrot podatku z zagranicy. Może znacie taką Firmę Eu Service [zwrotpodatku.eu] ? Ciekawe, czy mogliby mi pomóc.

Autor: Domin7778 (IP zapamiętane)
Data: 23 maj 2018 - 18:11:50

Mimo wszystko warto się stale dokształcać. Spójrzcie sobie np. na te oferty kursów i certyfiktów [vccsystem.eu] smiling smiley

Autor: tracywyvern (IP zapamiętane)
Data: 12 cze 2018 - 15:35:23

Autor: Joannica (IP zapamiętane)
Data: 12 mar 2019 - 14:18:16

Bycie kierowcą to bardzo fajna robota smiling smiley Sprawdź sobie oferty pracy dla kierowcy kielce na przykłąd tutaj [www.znajdzkierowce.eu]

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Dowiedz się więcej.